Politiķi konferencē spriedīs par Latvijas nākotni un attīstību

Rīga, 12.apr., LETA. Šodien Mežaparka Lielajā estrādē, Kokaru zālē, notiks Latvijas nākotnei un attīstībai veltīta konference, kurā uz paneļdiskusiju pulcēsies vairāki Latvijas politiķi, aģentūru LETA informēja pasākuma organizatori.

Konferencē paredzētas divas paneļdiskusijas. Pirmajā no tām piedalīsies Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), Valsts konkurētspējas komisijas priekšsēdētājs Arnis Sauka, Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks un domnīcas "Laser" padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis. Dalībnieki spriedīs par to, kādu vēlas redzēt Latviju 2040.gadā.

Savukārt otrajā paneļdiskusijā par ilgtermiņa un īstermiņa mājasdarbiem Latvijas attīstībai piedalīsies ekonomikas ministrs Viktors Valainis (ZZS), Saeimas deputāti Andris Šuvajevs (P), Māris Kučinskis (AS) un Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (NA).

Konference notiks no plkst.9 līdz 13. Dalība konferencē ir tikai ar ielūgumiem.

Pasākumu organizē domnīca "Laser".

Saskaņā ar "Firmas.lv" pieejamo informāciju, SIA "Domnīca Laser" reģistrēta šī gada 30.janvārī, un tās pamatkapitāls ir 2800 eiro.

Kompānijas īpašnieki ir SIA "DMT Pluss" lielākais īpašnieks Andris Kozlovskis, zivju pārstrādes uzņēmuma SIA "Karavela" līdzīpašnieks un valdes loceklis Andris Bite, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents Aigars Rostovskis, Virkas muižas īpašnieks un attīstītājs Kaspars Bergmanis, bijusī "Baltijas datoru akadēmijas" valdes locekle Agnese Paegle, SIA "MRS grupa" līdzīpašnieks Māris Mednis, Latvijas investīciju bankas "Prudentia" dibinātājs Ģirts Rungainis, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endžiņš un Latvijas Universitātes sociālo zinātņu profesors Daunis Auers.

Savukārt nodibinājums "Latvijas stratēģijas un ekonomikas risinājumu institūts LASER" reģistrēts šī gada 5.martā. Kā amatpersonas norādītas Auers, Paegle un Uldis Spuriņš.