"Inčukalns Timber" pērn kāpinājis apgrozījumu par 10,1%

Rīga, 10.apr., LETA. AS "Inčukalns Timber" pagājušajā gadā strādāja ar 2,016 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10,1% vairāk nekā 2022.gadā, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga 3,1 reizi - līdz 311 812 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Gada pārskata vadības ziņojumā pausts, ka apgrozījuma kāpums saistīts ar vairāku sniegto pakalpojumu izcenojumu indeksāciju.

Vienlaikus kompānijas vadība atzīmē, ka pērn zāģbaļķu šķirošana, kā būtiskākais no uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, ir saglabājusies iepriekšējā gada apmērā.

Komentējot nākotnes perspektīvas, "Inčukalns Timber" vadība min, ka uzņēmums turpinās vairākas nozīmīgas investīcijas zāģbaļķu šķirošanas laukuma attīstībai, piemēram, 2023.gadā sākta baļķu laukuma notekūdeņu attīrīšanas iekārtu izbūve, un šo projektu plānots noslēgt šogad.

2022.gadā "Inčukalns Timber" strādāja ar 1,831 miljona eiro apgrozījumu un 100 335 eiro peļņu.

Kompānija "Inčukalns Timber" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4,293 miljoni eiro. "Inčukalns Timber" pamatdarbības joma ir dažādu pakalpojumu sniegšana akcionāram "Rettenmeier Baltic Timber". Būtiskākais no pakalpojumiem ir "Rettenmeier Baltic Timber" piegādāto zāģbaļķu uzmērīšana, šķirošana un uzglabāšana.