Rīga, 4.apr., LETA. Tirdzniecības centra "Akropole Alfa" pārvaldītājs un īpašnieks SIA "Delta Property" pagājušajā gadā strādāja ar 23,271 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 18,1% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga 2,5 reizes - līdz 23,654 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka kompānijas peļņā pagājušajā gadā 9,9 miljonus eiro veidoja ieguldījuma īpašumu pārvērtēšanas ieņēmumi.
Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka pērn "Delta Property" no nomas pakalpojumiem guva ieņēmumus 21,5 miljonu eiro apmērā, kamēr ieņēmumi no citu pakalpojumu sniegšanas bija 1,8 miljonu eiro apmērā.
Arī šogad "Delta Property" turpinās paplašināties un nodrošināt tirdzniecības centra "Akropole Alfa" telpu nomas pakalpojumus, pausts vadības ziņojumā.
2022.gadā "Delta Property" strādāja ar 19,706 miljonu eiro apgrozījumu un 9,585 miljonu eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1998.gadā, un tā pamatkapitāls ir 6 260 635 eiro. "Delta Property" īpašnieks ir Lietuvā reģistrētais "Akropolis Group", kas pārvalda nekustamā īpašuma attīstītāju un tirdzniecības centru nomas un apsaimniekošanas uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Bulgārijā.
"Akropolis Group" ietilpst Lietuvas holdingā "Vilniaus prekyba", kurā ir arī mazumtirdzniecības kompāniju tīkls "Maxima grupe".
"Akropole Alfa" īpašnieka apgrozījums pērn pieaudzis par 18,1%
LETA 04.04.2024
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...