Apģērbu tirgotāja "Peek & Cloppenburg" apgrozījums pērn pieaudzis par 16,8%

Rīga, 2.apr., LETA. Apģērbu tirgotājs SIA "Peek & Cloppenburg" pagājušajā gadā strādāja ar 11,23 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,2 reizes un bija 338 501 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā gadā "Peek & Cloppenburg" sāka piedāvāt vairāku jaunu zīmolu preces, kā arī uzlaboja klientu apkalpošanas kvalitāti, tādējādi piesaistot jaunus klientus.

Tāpat vadības ziņojumā pausts, ka pērn atvērtais "Peek & Cloppenburg" veikals tirdzniecības centrā "Domina Shopping" strādāja ar 88 066 eiro apgrozījumu.

Šogad "Peek & Cloppenburg" plāno saglabāt iepriekšējo biznesa stratēģiju un turpināt tirgus aktivitātes, lai paplašinātu biznesu, teikts vadības ziņojumā.

LETA jau vēstīja, ka "Peek & Cloppenburg" veikala izveidē tirdzniecības centrā "Domina Shopping" tika investēti kopumā 4,3 miljoni eiro. Jaunais veikals darbu sāka pērn oktobrī.

Tādējādi Latvijā patlaban ir divi "Peek & Cloppenburg" veikali.

2022.gadā "Peek & Cloppenburg" strādāja ar 9,612 miljonu eiro apgrozījumu un 750 834 eiro peļņu.

Uzņēmums reģistrēts 2007.gadā, un tā pamatkapitāls ir 3,5 miljoni eiro. "Peek & Cloppenburg" vienīgā īpašniece ir Nīderlandes "Peek & Cloppenburg Holding".