"Omniva Latvija" aicina piedalīties pavasara iniciatīvā "Laiks sakārtot lietas"

Rīga, 2.apr., LETA. Sūtījumu piegādes uzņēmums "Omniva Latvija" līdz šā gada 21.aprīlim aicina piedalīties pavasara iniciatīvā "Laiks sakārtot lietas", aģentūru LETA informēja kompānijas pārstāvji.

Akcijas laikā "Omniva" aicina Latvijas iedzīvotājus pārskatīt skapjus, izšķirojot liekās, taču vēl noderīgās un labā kvalitātē esošās lietas, un tās par simbolisku samaksu pārdot citiem vai ziedot labdarībai.

Kompānijā norāda, ka kampaņas laikā ziedojumus uz labdarības veikalu "Otrā elpa" ar "Omniva" pakomātiem būs iespējams nosūtīt bez maksas, kā arī sūtījumu piegāde platformā "Andele Mandele" būs ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Kampaņā iespējams ziedot gan pieaugušo, gan bērnu apģērbus, apavus, dažādus aksesuārus, rotas, somas, rotaļlietas, spēles, grāmatas, žurnālus, interjera priekšmetus, mājas dekorus, mazgabarīta elektropreces, traukus, mājas tekstilu un audumus.

Lai nosūtītu ziedojumu, interesentiem jāapmeklē "Omniva" mājaslapas sadaļa "Ziedo Otrā elpa" un jāizpilda tajā esošā forma, norādot kontaktinformāciju. Uz norādīto e-pasta adresi nosūtīs bezmaksas pakomāta sūtījuma numuru un instrukciju ziedojuma nosūtīšanai. Savukārt, lai preci pārdotu, interesentiem jāapmeklē platforma "Andele Mandele".

Jau ziņots, ka SIA "Omniva" Latvijā apgrozījums pagājušajā gadā, pēc kompānijā vēstītā, bija 21 miljons eiro, kas ir par 14% vairāk nekā 2022.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 6% un bija 673 000 eiro.

Kompānija reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "Eesti Post", liecina informācija "Firmas.lv".

"Otrā elpa" darbojas kopš 2009.gada, sniedzot atbalstu dažādām organizācijām, tostarp pansionātiem, krīzes centriem, dzīvnieku patversmēm un atbalsta centriem sociāli mazaizsargātajiem.