"Rīgas krēslu fabrikas" apgrozījums pērn pieaudzis par 17%

Rīga, 25.marts, LETA. SIA "Rīgas krēslu fabrika" pagājušajā gadā strādāja ar 6,306 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 14,8 reizes un bija 426 556 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā arvien pieaugoša loma konflikta risināšanā ir starptautiskajām sankcijām. Uzņēmumam nav sadarbības partneru, kurus tieši vai netieši būtu ietekmējušas ieviestās sankcijas.

"Rīgas krēslu fabrika" 2023.gadā prezentēja jaunu zīmolu "Articul", kas ir daļa no iepriekš īstenotajiem mārketinga pasākumiem uzņēmuma ražotās produkcijas virzībai vietējā un starptautiskā tirgū, publiskā tēla atpazīstamībai un uzņēmuma attīstībai. 

Ir pārskatīta cenu veidošanas politika uzņēmumā, izmantojot digitalizāciju. "Rīgas krēslu fabrika" darbības paplašināšanai, ražošanas jaudu palielināšanai un tehnoloģisko procesu modernizācijai ir iegādājusies nekustamo īpašumu, tādējādi nodrošinot papildu ražošanas platības.

Vadības ziņojumā teikts, ka uzņēmuma turpmākā attīstība saistīta ar jaunu produktu izstrādi un jaunu krēslu modeļu modifikāciju ieviešanu ražošanā, un ražotās produkcijas realizācijas paplašināšanu ārpus Latvijas.

2022.gadā "Rīgas krēslu fabrika" strādāja ar apgrozījumu 5,388 miljonu eiro apmērā, bet kompānijas peļņa bija 28 818 eiro.

"Rīgas krēslu fabrika" reģistrēta 1999.gadā, un tās pamatkapitāls ir 5600 eiro. Uzņēmuma īpašnieki ir Aldis Circenis (87,5%) un Miks Dzelde (12,5%).