Rīga, 21.febr., LETA. Datortehnikas tirgotājs SIA "MarkIT Latvija" 2023.gadā strādāja ar 11,124 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 23,4% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa saruka par 11,4% - līdz 446 272 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "MarkIT Latvija" apgrozījuma kritumu pērn galvenokārt izraisīja ekonomiskā nestabilitāte un ģeopolitiskie saspīlējumi, kuru dēļ klienti palēnināja investīcijas un samazināja izdevumus.
Šogad kompānijā plānots veicināt kopējo IT iepirkumu izmaksu samazināšanu klientiem, paplašināt produktu sortimentu, palielināt "MarkIT Latvija" tirgus daļu un klientu skaitu.
"MarkIT Latvija" 2022.gadā strādāja ar 14,531 miljona eiro apgrozījumu un 503 769 eiro peļņu.
Kompānija "MarkIT Latvija" reģistrēta 2000.gada septembrī, un tās pamatkapitāls ir 143 236 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētā holdingkompānija "MarkIT Holding".
"MarkIT Latvija" pamatdarbība ir aparatūras un programmatūras tirdzniecība korporatīvajiem klientiem, kā arī pakalpojumu sniegšana informācijas tehnoloģijas jomā.
Datortehnikas tirgotāja "MarkIT Latvija" apgrozījums pērn sarucis par 23,4%
LETA 21.02.2024
Gaļas pārstrādātāja "Forevers" apgrozījums pērn pieaudzis par 1,4%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Gaļas pārstrādātājs SIA "Forevers" pagājušajā gadā strādāja ar 78,7 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saglabājās iepriekšējā gada līmenī un bija 7,9 miljoni eiro, aģentūru
...
"MikroTik" apgrozījums pērn pieaudzis par 5,5%
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. Tehnoloģiju uzņēmums SIA "Mikrotīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", pagājušajā gadā strādāja ar 344,566 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa saruka 2,7 reizes un bija
...
Ādažos no septembra par 7,7% pieaugs ūdenssaimniecības tarifi
LETA 31.07.2026
Rīga, 31. jūl., LETA. SIA "Ādažu ūdens" ūdenssaimniecības tarifi no 1. septembra būs 3,77 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), kas ir par 7,7% vairāk nekā pašreiz, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) lē
...