Rīga, 1.febr., LETA. Salaspilī no šodienas siltumenerģijas tarifs pieaugs par 9,4% un būs 71,56 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.
SIA "Salaspils siltuma" siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 48,21 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs būs 15,84 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs būs 2,24 eiro par MWh. "Salaspils siltuma" siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifi apstiprināti ar neparedzēto izmaksu komponenti 5,07 eiro par MWh un ar dabasgāzes akcīzes nodokļa komponenti 0,2 eiro par MWh.
Jaunie tarifi būs spēkā līdz 2026.gada 31.janvārim.
Savukārt no 2026.gada 1.februāra "Salaspils siltuma" siltumenerģijas gala tarifs vēl nedaudz palielināsies un sasniegs 71,66 eiro par MWh ar dabasgāzes akcīzes nodokļa komponenti 0,2 eiro par MWh.
Vienlaikus "Salaspils siltumam" piešķirta atļauja pašai atbilstoši noteiktajai metodikai noteikt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifus kurināmā cenas izmaiņu gadījumā un gadījumā, ja iepriekšējā finanšu gadā uzņēmumam ir izveidojušās neparedzētās izmaksas vai ieņēmumi.
"Salaspils siltums" reģistrēts 1996.gadā, un tā vienīgais īpašnieks ir Salaspils novada pašvaldība, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 6,091 miljons eiro. "Salaspils siltuma" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2022.gada 1.oktobra līdz 2023.gada 30.septembrim, bija 4,679 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 88 005 eiro.
Salaspilī siltumenerģijas tarifs pieaugs par 9,4%
LETA 01.02.2024
Kalvītis: "Latvijas gāze" ir nodrošinājusi nepieciešamo dabasgāzes daudzumu nākamajai apkures sezonai
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. AS "Latvijas gāze" ir savlaicīgi nodrošinājusi nepieciešamā dabasgāzes daudzuma iesūknēšanu Inčukalna pazemes gāzes krātuvē un ir pilnībā gatava nodrošināt dabasgāzes piegādes klientiem gaidāmajā apkures sezonā, aģentūrai LETA n
...
Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerna apgrozījums pērn samazinājies par 28,6%
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Vēja turbīnu apkopes uzņēmuma "Aerones Engineering" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 16,694 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28,6% mazāk nekā 2024. gadā, bet koncerna zaudējumi pieauga par 14,4%, sasniedzot 21,272 miljon
...
Ekspluatācijā nodota "Merko mājas" projekta "Arena Garden Towers" pirmā ēka
LETA 11.08.2026
Rīga, 11. aug., LETA. Ekspluatācijā nodota nekustamo īpašumu attīstītāja "Merko mājas" dzīvojamā kvartāla "Arena Garden Towers" pirmā jeb A1 ēka Skanstes apkaimē, aģentūru LETA informēja attīstītājs.
Ēka ar 13 stāviem un 84 dzīvokļiem ir augstākā dz
...