Rīga, 29.janv., LETA. SIA "Aizputes nami" siltumenerģijas tarifs no šā gada 1.marta pieaugs par 6,6% un būs 94,23 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētais Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) padomes lēmums.
Jaunais tarifs būs spēkā no 1.marta līdz 2025.gada 28.februārim, savukārt līdz 29.februārim spēkā būs līdzšinējais tarifs - 88,41 eiro par MWh.
SPRK lēmumā norāda, ka "Aizputes namu" siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 66,89 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - 26,40 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs - 2,16 eiro par MWh.
Vienlaikus SPRK apstiprinājusi arī "Aizputes namu" tarifus no 2025.gada 1.marta - paredzēts, ka siltumenerģijas gala tarifs būs 95,45 eiro par MWh. Siltumenerģijas ražošanas tarifs būs 66,89 eiro par MWh, siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs - 26,40 eiro par MWh, bet siltumenerģijas tirdzniecības tarifs - 2,16 eiro par MWh.
"Aizputes nami" reģistrēti 1991.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 3,48 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2022.gadā bija 980 622 eiro, peļņa - 44 874 eiro. Vienīgā "Aizputes namu" īpašniece ir Dienvidkurzemes novada pašvaldība.
"Aizputes namu" siltumenerģijas tarifs no marta pieaugs par 6,6%
LETA 29.01.2024
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...