Rīga, 17.okt., LETA. Liepājas Jūrmalas parkā par 178 012 eiro uzbūvēts jauns rotaļu komplekss "Bāka", aģentūru LETA informēja pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā.
Paplašinot ģimeņu atpūtas iespēju daudzveidību Liepājā, Jūrmalas parka bērnu rotaļu laukumā pabeigta jauna rotaļu kompleksa "Bāka" izveide, kas no otrdienas pieejams jaunākajiem parka apmeklētājiem - bērniem no trīs gadu vecuma.
Laukumā aptuveni 436 kvadrātmetru (m2) platībā ir izvietotas 11 rotaļu iekārtas, no kurām centrālais objekts ir tornis, no kura aplūkot apkārtni. Vēl laukumā ir dažāda veida un augstuma slidkalniņi, kāpelēšanas elementi, horizontālas un vertikālas tīklu sistēmas, alpīnisma siena, kā arī citi rotaļu elementi.
Rotaļu laukuma daudzpusīgākai izmantošanai uzstādītas arī šūpoles, 3D astoņkājis, karuselis, pusbumba, batuti un interaktīva rotaļu iekārta - mūzikas/stāstu bumba. Laukuma segums veidots, izmantojot drošu un kritienus absorbējošu gumijas plātņu mākslīgo segumu, kura dizains veidots vairākās zonās, pielīdzinot ūdens, smilšu un zāles krāsai. Papildu aktivitāšu rosināšanai segumā iestrādāta spēle "Klasītes".
Liepājas pašvaldības administrācijas īstenotajā projektā "Rotaļu laukuma izveide vides kvalitātes uzlabošanai Jūrmalas parkā, Liepājā" uzbūvētais rotaļu laukums veidots atbilstoši vienotai Jūrmalas parka rotaļu laukumu tematikai "Jūra", tādējādi papildinot un attīstot tajā esošo risinājumu koncepciju.
Rotaļu laukumu, kas atbilst noteiktajiem Latvijas valsts standartiem par drošību un veselību, izbūvējis uzņēmums SIA "Fixman".
Rotaļu laukumu Liepājas pilsētas būvvalde 16.oktobrī pieņēma ekspluatācijā.
Projekta kopējās izmaksas ir 178 012 eiro, no kurām Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) finansējums ir 157 319 eiro, Liepājas pašvaldības finansējums - 20 693 eiro.
Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Fixman" apgrozījums 2022.gadā bija 1,60 miljoni eiro, peļņa - 68 149 eiro. 2007.gadā dibinātais uzņēmums pieder Mikum Lukstiņam (76,24%) un Ilzei Briedei (23,76%).
Liepājas Jūrmalas parkā par 178 012 eiro uzbūvēts jauns rotaļu komplekss "Bāka"
LETA 17.10.2023
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...