Rīga, 9.okt., LETA. Sākta informatīvā kampaņa "Ejam dillēs!", kuras laikā Latvijas iedzīvotājus plānots izglītot par Eiropas Savienības (ES) Kopējās lauksaimniecības politikas nozīmi ikdienā, kā arī veicināt ilgtspējīgas un konkurētspējīgas lauksaimniecības nozares attīstību, aģentūru LETA informēja rīkotāji.
Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības zināšanas un informētību par ES Kopējās lauksaimniecības politiku, skaidrojot lauku reģionu attīstības nozīmi, lai iedzīvotājiem nodrošinātu veselīgu un ilgtspējīgu pārtiku.
Kampaņas laikā uzstādīs digitālos stendus vairākās Latvijas pilsētu bibliotēkās un kultūras namos. Tajos ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar ES Kopējās lauksaimniecības politikas galvenajiem mērķiem un ieguvumiem, kā arī iegūt informāciju par dažādiem pieejamajiem atbalsta instrumentiem.
Patlaban un līdz 30.oktobrim informatīvie stendi izvietoti tirdzniecības centrā "Sāga", "ATTA Centre" un Ulbrokas kultūras centrā "Ulbrokas pērle". Savukārt no 2023.novembra līdz nākamā gada jūlijam digitālie stendi būs pieejami arī citās Latvijas pilsētās.
Tikmēr interaktīvā ceļojošā izstāde dosies ceļā oktobra vidū. Tās ietvaros īpaši aprīkots kemperis viesosies dažādās skolās visā Latvijā, lai stāstītu jauniešiem par ieguvumiem un iespējām, ko šī politika nozīmē viņiem gan kā patērētājiem, gan arī kā potenciāli topošajiem lauksaimniekiem.
Informatīvā kampaņa "Ejam Dillēs!" tiek realizēta ar ES līdzfinansējumu. Kampaņu īsteno komunikācijas aģentūra "Olsen+Partners" jeb SIA "PR Kvadrāts".
Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "PR Kvadrāts" 2022.gadā strādāja ar 1,37 miljonu eiro apgrozījumu un 45 374 eiro zaudējumiem. Uzņēmums reģistrēts 2006.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2840 eiro, bet īpašnieki vienādās daļās - Gints Lazdiņš un Olga Kazaka.
Informatīvajā kampaņā izglītos par ES Kopējās lauksaimniecības politiku un tās ieguvumiem
LETA 09.10.2023
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...