Rīga, 4.okt., LETA. Lopkopības saimniecību asociācijas valdes priekšsēdētāja amatā Kasparu Melni (ZZS), kurš sācis darbu klimata un enerģētikas ministra amatā, nomainījis valdes loceklis Jānis Miezītis, aģentūru LETA informēja Miezītis.
Viņš gan norādīja, ka pagaidām ir valdes priekšsēdētāja vietas izpildītājs.
"Firmas.lv" informācija liecina, ka Melnis valdes priekšsēdētāja amatā strādāja kopš 2021.gada, savukārt Miezītis par valdes locekli strādā kopš 2013.gada.
Lopkopības saimniecību asociācija apvieno vairāk nekā 50 biedru, pārstāvot ražojošās Latvijas lopkopības saimniecības.
Asociācijas galvenais mērķis ir pārstāvēt Latvijas lauksaimniecības nozares lopkopju intereses Latvijas un Eiropas mērogā, veidojot stabilu un uz ražošanas attīstību vērstu Latvijas lauksaimniecības nozari, vienojot Latvijas ražojošos lopkopības uzņēmumus un saimniecības kopīgā nostājā, kā arī iestāties un cīnīties par godīgiem un samērīgiem atbalsta mehānismiem.
Lopkopības saimniecību asociācijas valdes priekšsēdētāja amatā Melni nomainījis Miezītis
LETA 04.10.2023
Siguldas zoodārzā atklās tīģeru māju un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Šodien no plkst. 12 Siguldas zooloģiskajā dārzā notiks tīģeru mājas atklāšana un būs apskatāmi Lietuvā izglābtie Amūras tīģeri.
Kā ziņots, no Lietuvas savvaļas dzīvnieku glābšanas centra uz Siguldas zoodārzu pārvietoti divi Amū
...
"MyWisy": Individuāla mācību pieeja pirmsskolā praksē gandrīz nav iespējama
LETA 19.08.2026
Rīga, 19. aug., LETA. Individuāla mācību pieeja pirmsskolā, ar retiem izņēmumiem, praksē nav iespējama, aģentūrai LETA pauda izglītības tehnoloģiju uzņēmuma SIA "MyWisy" līdzīpašnieks Andis Kulinskis.
LETA jau vēstīja, ka nodibinājuma "Mākslīgā inte
...
papildināta - Aksenoks: CSDD informācijas tehnoloģiju infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu
LETA 19.08.2026
(Pievienota 10. - 16. rindkopa ar informāciju par CSDD noslēgto līgumu ar "Tet".)
Rīga, 19. aug., LETA. Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) informācijas tehnoloģiju (IT) infrastruktūru uzraugošais uzņēmums "Tet" nekonstatēja kiberuzbrukumu, tr
...