Rīga, 1.aug., LETA. Papīra vairumtirgotājs AS "Antalis" pērn strādāja ar 36,97 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 14,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 12,4% un bija 1,803 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Tostarp Latvijā pērn kompānija guva ieņēmumus 21,542 miljonu eiro apmērā, bet citviet - 15,428 miljonus eiro.
Finanšu pārskata vadības ziņojumā pausts, ka pērn kompānija turpināja saskarties ar nepieredzētu papīra un kartona cenu kāpumu. Vienlaikus energoresursu sadārdzinājums turpināja būtiski celt papīra un pārējo materiālu cenas, kā rezultātā atsevišķi ražotāji ierobežoja papīra un kartona ražošanas jaudas.
Tāpat vadība atzīmē, ka "Antalis" pagājušajā gadā veiksmīgi turpināja attīstīt iepakojumu un vizuālās komunikācijas kartona ražošanas jaudas, kā arī segmentu kopumā.
Šogad "Antalis" vadība paredz realizācijas apjomu stabilizēšanos. Vienlaikus, lai kompensētu atsevišķu tradicionālā tirgus segmentu samazināšanos, plānots turpināt aktīvu darbu jaunu preču un pakalpojumu attīstībai.
"Antalis" 2021.gadā strādāja ar 32,27 miljonu eiro apgrozījumu un 1,604 miljonu eiro peļņu.
"Antalis" ir reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2,314 miljoni eiro.
Papīra vairumtirgotāja "Antalis" apgrozījums pērn pieaudzis par 14,6%
LETA 01.08.2023
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...