Rīga, 8.jūn., LETA. Tūrisma kompānija SIA "CWT Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 3,61 miljona eiro apgrozījumu, kas ir 2,2 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānija cieta zaudējumus 149 591 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pagājušais gads bijis smags, tāpat kā 2021.gads. Tostarp Covid-19 pandēmija arī 2022.gadā ir atstājusi sekas uz uzņēmuma darbību.
Kompānijas vadība min, ka arī karš Ukrainā ir pasliktinājis uzņēmuma stāvokli, jo ir pieauguši visi izdevumi, kas saistīti ar saimniecisko darbību.
Vienlaikus šogad "CWT Latvia" plāno atkopties no Covid-19 krīzes, kā arī veikt vietējā un ārējā tirgus izpēti un jaunu pakalpojuma veidu piedāvāšanu.
Tāpat vadības ziņojumā norādīts, ka uzņēmuma darbības uzmanības centrā ir pastāvīga izmaksu samazināšana, darbinieku efektivitātes palielināšana, pilnīgas automatizācijas ieviešana, telpu īres un citu izdevumu optimizēšana.
2021.gadā "CWT Latvia" strādāja ar 1,617 miljonu eiro apgrozījumu un 10 298 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1994.gadā, un tā pamatkapitāls ir 28 665 eiro. "CWT Latvia" vienīgais īpašnieks ir Igaunijas "CWT Estonia".
Tūrisma kompānijas "CWT Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis 2,2 reizes
LETA 08.06.2023
Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums "Laundromat LV" šogad plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Pašapkalpošanās veļas mazgātavas uzņēmums SIA "Laundromat LV" šogad Latvijā plāno atvērt 15-20 jaunas pakalpojuma sniegšanas vietas, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
Tuvākajā laikā plānots atvērt mazgātavu tirdzniecības centr
...
"Ingka Investments" iegādājusies vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes Latvijā un gandrīz 18 000 hektāru Igaunijā
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. "IKEA" lielākā veikalu operatora "Ingka Group" investīciju struktūrvienība "Ingka Investments" ir pabeigusi darījumu ar Zviedrijas mežu īpašnieku asociāciju "Sodra" par vairāk nekā 135 000 hektāru meža zemes iegādi Latvijā un g
...
"Prāta vētra" Jelgavai kompensē izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu
LETA 30.01.2026
Rīga, 30. janv., LETA. Grupa "Prāta vētra" Jelgavas pašvaldībai kompensējusi izdevumus par koncerta un lietavu dēļ sabojātā zāliena atjaunošanu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
Pērnā gada jūlijā grupa savu koncerttūri tradicionāli atklāja savā d
...