Nekustamo īpašumu projektu attīstītāja "Bonava Latvija" apgrozījums pērn samazinājies par 7,1%

Rīga, 8.jūn., LETA. Nekustamo īpašumu projektu attīstītājs SIA "Bonava Latvija" pagājušajā gadā strādāja ar 35,349 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,1% mazāk nekā 2021.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 7,5% un sasniedza 4,998 miljonu eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Bonava Latvija" turpināja savu darbību gan pie sava nekustamā īpašuma attīstīšanas, gan pabeigtā nekustamā īpašuma pārdošanas. Pērn uzņēmums turpināja dzīvojamo ēku projektus Dreiliņos, Ropažu novadā un Rīgā - Maskavas ielā, Dumbrāja ielā, Ropažu ielā, Krīdenera dambī, Grēdu ielā, Ganību dambī, Vienības gatvē, Prūšu ielā, Tumes ielā un Ēvalda Valtera ielā.

Vadības ziņojumā teikts, ka apgrozījuma samazinājums ir saistīts ar mazāku ekspluatācijā nodoto dzīvokļu skaitu, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Pērn "Bonava Latvija" noslēdza pirkuma līgumus par nekustamo īpašumu iegādi Anniņmuižas, Eiženijas, Nīcgales, Skaistkalnes un Stendes ielās, Rīgā un Nometņu ielā, Salaspilī.

Šogad tiek plānots pabeigt pārdot dzīvokļus pabeigtajos Dumbrāja ielas, Krīdenera dambja, Prūšu ielas, Ropažu ielas un Dreiliņu projektos, kā arī turpināt celtniecību un pārdot dzīvokļus sāktajos projektos.

Tāpat 2023.gadā ir plānots turpināt jaunu projektu izpēti un plānošanu, kas nodrošinās ieņēmumus nākotnē.

"Bonava Latvija" 2021.gadā strādāja ar 38,066 miljonu eiro apgrozījumu un guva 5,401 miljona eiro peļņu.

"Bonava Latvija" īsteno gan ekonomiskā, gan biznesa segmenta mājokļu attīstīšanu, būvniecību un pārdošanu Rīgā.

"Bonava Latvija" mātesuzņēmums "Bonava" ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Ziemeļeiropā. Kompānija strādā Vācijā, Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā, Lietuvā un Latvijā, 2022.gadā sasniedzot apgrozījumu 1,48 miljardu eiro apmērā. "Bonava" akcijas kotē "Nasdaq" biržā Stokholmā.