Rīga, 6.jūn., LETA. Makšķerēšanas un tūrisma inventāra ražotājs un tirgotājs SIA "Salmo" pagājušajā gadā strādāja ar 6,053 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 40,2% un bija 476 514 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka šā gada sākumā "Salmo" slēdza muitas noliktavu, kas nozīmē, ka turpmāk uzņēmums preču atmuitošanai izmantos ārpakalpojumu. Tāpat "Salmo" šogad ir būtiski samazinājis preču iepirkumus ASV dolāros, tādējādi samazinot valūtas maiņas riskus.
Vadības ziņojumā arī atzīmēts, ka 2023.gadā turpinās augsta inflācija un procentu likmju kāpums, kas rada risku nespēt šogad nodrošināt stabilus rentabilitātes rādītājus. Šī iemesla dēļ 2022.gada peļņu uzņēmumā nolemts atstāt nesadalītu, lai radītu papildu finanšu spilvenu gadījumā, ja iestāsies klientu pirktspējas krīze un "Salmo" neizdosies sasniegt plānotos finanšu rezultātus.
Vienlaikus "Salmo" vadība gan arī pauž uzskatu, ka uzņēmums spēs pārvarēt sarežģīto situāciju.
2021.gadā "Salmo" strādāja ar 5,588 miljonu eiro apgrozījumu un 339 835 eiro peļņu.
Uzņēmums reģistrēts 1991.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,224 miljoni eiro. "Salmo" īpašnieki ir Guntars Vaišļa (50%), Raimonds Vaišļa (30%), Jānis Vaišļa (10%) un Dace Poļačenoka (10%).
Makšķerēšanas un tūrisma inventāra tirgotāja "Salmo" apgrozījums pērn pieaudzis par 8,3%
LETA 06.06.2023
Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" pametusi desmitā daļa namu
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Divu gadu laikā pašvaldības apsaimniekotāju - SIA "Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde" (JNĪP) - pametusi desmitā daļa apsaimniekoto namu, pirmdien preses konferencē atzina pilsētas mērs Mārtiņš Daģis ("Par!").
Viņš klāstīja,
...
Daugavpilī veikta unikāla augstas sarežģītības uroloģiska operācija
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Daugavpilī "Klīnikā LUC" pacientam ar smagu labdabīgu prostatas palielināšanos, pilnīgu patstāvīgas urinācijas neesamību un izteiktu urīnizvadkanāla stenozi pirmo reizi Latvijā veikta augstas sarežģītības ķirurģiska operācija,
...
"Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū
LETA 19.01.2026
Rīga, 19. janv., LETA. Krāsu un laku ražotāja SIA "Rīgas laku un krāsu rūpnīca" janvārī atvērusi savu pirmo ekspozīciju Ķīnas tirgū, īstenojot nozīmīgu posmu uzņēmuma ilgtermiņa eksporta stratēģijā un pakāpeniski veidojot klātbūtni Āzijas tirgū, aģen
...