Rīga, 31.maijs, LETA. Ieguldījumu pārvaldes sabiedrības "Indexo" meitasuzņēmuma AS "IDX1R", kas nākotnē pēc bankas licences saņemšanas kļūs par "Indexo" banku, pamatkapitāls palielināts par trim miljoniem eiro - līdz pieciem miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Vienlaikus "Indexo" paziņojumā biržai "Nasdaq Riga" skaidrots, ka topošās bankas pamatkapitāls tiek palielināts par trim miljoniem eiro, pamatojoties uz "IDX1R" 2023.gada 22.maija akcionāru sapulces lēmumu, ar kuru ir apstiprināti sabiedrības pamatkapitāla palielināšanas noteikumi un ir izdarīti grozījumi sabiedrības statūtos.
"IDX1R" pamatkapitāls tiek palielināts ar mērķi turpināt topošās bankas pakalpojumu izstrādi, vienīgajam akcionāram "Indexo" veicot ieguldījumu "IDX1R" pamatkapitālā.
Izmaiņas "IDX1R" pamatkapitālā Komercreģistrā iegrāmatotas otrdien, 30.maijā.
Jau vēstīts, ka "Indexo" 2022.gada vasarā īstenoja akciju sākotnējo publisko piedāvājumu, kurā piesaistīja 7,49 miljonus eiro. "Indexo" akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma mērķis bija piesaistīt investīcijas, lai dibinātu banku.
Savukārt 2022.gada 19.decembrī tika reģistrēta "Indexo" meitaskompānija "IDX1R", kas vēlāk kļūs par "Indexo" banku.
Kredītiestādes darbībai ir nepieciešams saņemt licenci. 2022.gada decembra beigās "Indexo" pārstāvji paziņoja, ka ir iesniegts pieteikums bankas licences saņemšanai.
Jau vēstīts, ka "Indexo" pagājušajā gadā strādāja ar auditētajiem zaudējumiem 1,271 miljona eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Savukārt 2023.gada pirmajā ceturksnī "Indexo" zaudējumi bija 729 321 eiro, kas ir 3,2 reizes vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā periodā.
"Indexo" izveidota 2017.gadā. Pēc "Nasdaq Riga" publicētās informācijas, "Indexo" lielākie akcionāri ir Henrikam Karmo piederošā SIA "Perfect Match" ar 8,44% unVvaldim Siksnim piederošā SIA "VSCAP" ar 6,45%. Pārējiem akcionāriem pieder mazāk nekā 5% "Indexo" akciju katram. "Indexo" akcijas ir iekļautas "Nasdaq Riga" oficiālajā sarakstā.
"Indexo" meitasuzņēmuma "IDX1R" pamatkapitāls palielināts līdz pieciem miljoniem eiro
LETA 31.05.2023
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...