Rīga, 30.maijs, LETA. Preses vairumtirgotājs SIA "Preses serviss" pagājušajā gadā strādāja ar 14,442 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 47,3% un bija 344 526 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka finanšu rezultātus pagājušajā gadā ietekmēja drukātās preses tirgus konjunktūras izmaiņas, samazinoties pieprasījumam pēc vairākām produktu kategorijām. Vienlaikus vadības lēmums pārtraukt Krievijā ražotās preses tirdzniecību saistībā ar karu Ukrainā, kompānijas peļņu nav ietekmējis.
Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Preses serviss" izsniedza 1,95 miljonu eiro aizdevumu AS "Reitan Convenience", savukārt 2023.gadā uzņēmums māteskompānijai piešķīra papildu 700 000 eiro.
Pēc vadības ziņojumā prognozētā, drukātās preses apmēri turpinās samazināties. Kompānija plāno kompensēt turpmāku apgrozījuma kritumu, veicot darbības optimizāciju un izmaksu kontroli.
2021.gadā "Preses serviss" strādāja ar 14,356 miljonu eiro apgrozījumu un 653 965 eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 711 000 eiro. "Preses servisa" vienīgais īpašnieks ir SIA "Reitan Convenience Latvia", kas savukārt pieder Norvēģijā reģistrētajam "Reitan Convenience".
"Preses servisa" apgrozījums pērn pieaudzis par 1%
LETA 30.05.2023
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...