Informēs par "Rīgas veselības centra" pagājušā gada darba rādītājiem

Rīga, 26.maijs, LETA. Šodien plkst.11 Rīgā, Bolderājā, Mežrozīšu ielā 43 notiks pasākums, kurā tiks sniegta informācija par "Rīgas veselības centra" pagājušā gada uzņēmuma darbības rezultātiem un aktualitātēm, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Kā ziņots, SIA "Rīgas veselības centrs" 2022.gadā strādājis ar 10,73 miljonu eiro apgrozījumu un 20 869 eiro peļņu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, uzņēmuma apgrozījums būtiski nav mainījies. 2021.gadā "Rīgas veselības centrs" strādāja ar 10,74 miljonu eiro apgrozījumu un 160 000 eiro peļņu.

Kā informēja uzņēmumā, 77% no kopējiem ieņēmumiem esot gūti, sniedzot valsts apmaksātos veselības aprūpes pakalpojumus iedzīvotājiem.

"Rīgas veselības centra" filiālēs kopumā strādā 57 ģimenes ārsti, no kuriem 53 ir nomnieki.

SIA "Rīgas veselības centrs" ir pilnībā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. Tā izveidota 2014.gadā, reorganizācijas rezultātā apvienojot sešas Rīgas pašvaldības poliklīnikas. Pašlaik "Rīgas veselības centrs" darbojas sešās filiālēs - Ziepniekkalnā, Imantā, Iļģuciemā, Ķengaragā, Torņakalnā, Bolderājā.