"CV-Online Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 35,2%

Rīga, 18.maijs, LETA. Interneta personāla atlases uzņēmuma SIA "CV-Online Latvia" apgrozījums pagājušajā gadā bija 7,211 miljoni eiro, kas ir par 35,2% vairāk nekā 2021.gadā, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 79,9% un bija 1,93 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka apgrozījuma pieaugums ir saistīts ar ekonomikas izaugsmi pagājušā gada pirmajā pusgadā un zemajiem bezdarba rādītājiem, kas kopā sekmēja pieprasījumu pēc darbaspēka un attiecīgi pēc "CV-Online Latvia" piedāvātajiem pakalpojumiem.

Vienlaikus 2022.gada otrajā pusgadā uzņēmumu negatīvi ietekmēja Krievijas sāktā karadarbība Ukrainā un ar to saistītā situācijas pasliktināšanās ekonomikā. "CV-Online Latvia" pērn mēreni palielināja izdevumus visās jomās.

Tāpat vadības ziņojumā minēts, ka 2022.gadā "CV-Online Latvia" turpināja investēt jaunās tehnoloģijās, uzlabojot un modernizējot pārvaldītās interneta vietnes. Turpinājās darbs pie pakalpojumu attīstības, darba procesu uzlabošanas un darbinieku prasmju pilnveidošanas.

Šogad uzņēmuma vadība paredz strādāt pie sniegto pakalpojumu iegādes izmaksu, kā arī pārdošanas, administrācijas un saimnieciskās darbības izmaksu saglabāšanas līdzšinējā apmērā.

Tāpat plānots strādāt pie pakalpojumu klāsta pilnveidošanas un paplašināšanas, kā arī izmantojamo tehnoloģiju uzlabošanas.

2021.gadā "CV-Online Latvia" strādāja ar 5,333 miljonu eiro apgrozījumu un 1,073 miljonu eiro peļņu.

"CV-Online Latvia" reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2842 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Igaunijā reģistrētā kompānija "CV-Online Estonia".