"Evolution Latvia" apgrozījums pērn palielinājies par 20,2%

Rīga, 12.maijs, LETA. Informāciju tehnoloģiju (IT) un spēļu prezentētāju ārpakalpojumu uzņēmums SIA "Evolution Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 113,342 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 15,8% un bija 9,706 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pērn "Evolution Latvia" nodarbināto darbinieku skaits palielinājies par 1,08%.

Savukārt uzņēmuma sniegto pakalpojumu iegādes izmaksas palielinājās par 19,2%. Uzņēmumā norāda, ka sniegto pakalpojumu iegādes izmaksu palielinājums ir atbilstošs apgrozījuma palielinājumam.

Pagājušajā gadā "Evolution Latvia" turpināja ieguldīt studijās un tehniskā aprīkojuma uzlabošanā un nomaiņā. Kopējais ieguldījums gada laikā bija 779 000 eiro nomātajās telpās un 3,8 miljoni eiro tehniskajā aprīkojumā.

"Evolution Latvia" vadība paredz, ka šajā gadā turpināsies uzņēmuma izaugsme, tādējādi turpinās palielināties sniegto pakalpojumu apmērs. Uzņēmums iecerējis turpināt investēt pamatlīdzekļos.

Ņemot vērā, ka pandēmijas dēļ "Evolution Latvia" nav radušies būtiski zaudējumi, uzņēmuma vadība uzskata, ka Covid-19 ietekme neatstās negatīvu ietekmi uz turpmāko uzņēmuma izaugsmi.

Tāpat arī uzņēmumam joprojām nav biroju vai klientu, kas atrodas Krievijā, kā rezultātā kara un sankciju tiešā finansiālā ietekme gada laikā "Evolution Latvia" nav bijusi nozīmīga, teikts vadības ziņojumā.

"Evolution Latvia" 2021.gadā strādāja ar 94,328 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 13,6% un bija 8,38 miljoni eiro.

Kompānija "Evolution Latvia" reģistrēta 2006.gada martā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Maltā reģistrētā kompānija "Evolution Malta Holding Limited".