Rīga, 11.maijs, LETA. Dārzeņu un augļu pārstrādātājs SIA "Kronis" pagājušajā gadā strādāja ar 4,53 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 32,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa palielinājās 2,7 reizes un bija 241 754 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2022.gadu var vērtēt "kā uz perspektīvu vērstu turpmākai attīstībai".
Pērn kompānijas produkcija realizēta gan vietējā tirgū, gan arī eksportā.
Šogad plānots modernizēt ražošanu, ieguldot resursus jaunos produktos, iepakojumā un energoefektivitātē. Savukārt pārdošanā plānota jaunu ārvalstu klientu piesaistīšana un Latvijā pārdotās produkcijas apmēra kāpināšana.
2021.gadā "Kronis" strādāja ar 3,421 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 12,4% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa palielinājās 2,1 reizi un bija 88 858 eiro.
Kompānija "Kronis" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 678 198 eiro. Kompānija pieder Jānim Āboliņam (52,21%), Aivaram Svareniekam (40,04%), Ivetai Svareniece-Āboliņai (7,59%), Silvijai Elksnei (0,13%) un Benitai Svareniece (0,04%).
Dārzeņu un augļu pārstrādātāja "Kronis" apgrozījums pērn pieaudzis par 32,4%
LETA 11.05.2023
Rīgas dome lems par zooloģiskā dārza pievienošanu "Rīgas mežiem"
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Rīgas dome šodien lems par SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" un SIA "Rīgas meži" apvienošanu.
Pirms apvienošanas SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" pamatkapitālā tiks ieguldīti 1 450 000 eiro, piešķirot tos no
...
Tiesa šodien turpinās skatīt krimināllietu pret PVN krāpšanas shēmas līderi Kazanovski
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto Kasparu Kazanovski, kuru prokuratūra uzskata par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sind
...
"Valmiermuižas alus" bijušais līdzīpašnieks Ruņģis nodibinājis uzņēmumu "Zemes garša"
LETA 25.03.2026
Rīga, 25. marts, LETA. SIA "Valmiermuižas alus" bijušais līdzīpašnieks Aigars Ruņģis nodibinājis jaunu uzņēmumu - SIA "Zemes garša", liecina "Firmas.lv" informācija.
Jaunizveidotā uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro, un tās valdes priekšsēdētājs ir
...