Rīga, 10.maijs, LETA. Elektroierīču tirgotājs SIA "Euronics Latvia" pagājušajā gadā strādāja ar 46,469 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,2% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 39,7% un bija 2,06 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Finanšu pārskata vadības ziņojumā apgrozījuma kāpums skaidrots ar Covid-19 pandēmijas ierobežojumu atcelšanu, kas ietekmēja finanšu rādītājus 2021.gadā. Vadības ieskatā, "Euronics Latvia" finanšu stāvoklis ir stabils.
Pērn "Euronics Latvia" Latvijā bija septiņi veikali un internetveikals. Tostarp gada sākumā tika aizvērts "Euronics" veikals tirdzniecības centrā "Galerija centrs", bet gada nogalē atvērts veikals tirdzniecības centrā "Spice Home".
Šogad kompānijas vadība paredz saglabāt apgrozījumu 2022.gada līmenī. Jaunu veikalu atvēršana 2023.gadā nav plānota.
"Euronics Latvia" 2021.gadā strādāja ar 36,54 miljonu eiro apgrozījumu un 1,474 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. "Euronics" vienīgais īpašnieks ir Igaunijā reģistrētais uzņēmums "Raglor", kas pieder Heiki Molderam, Jānam Kopelam un Tomasam Sūrveravam.
LETA jau vēstīja, ka pērn 17.novembrī "Euronics" atvēra jaunu koncepta elektrotehnikas veikalu tirdzniecības centrā "Spice Home". "Euronics" jaunā veikala izveidē investējis divus miljonus eiro.
Elektroierīču tirgotāja "Euronics Latvia" apgrozījums pērn pieaudzis par 27,2%
LETA 10.05.2023
Arī reģionos uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Vairāki pašvaldību uzņēmumi nepiemēros līgumsodus par laikus nesamaksātiem apkures rēķiniem, aģentūra LETA uzzināja vietvarās.
Ludzas novada pašvaldība prognozē, ka auksto laikapstākļu dēļ ievērojami palielināsies apkures rēķin
...
papildināta - Daugavpils slimnīca atlaidusi teju 50 darbinieku ar Krievijas un Baltkrievijas pilsonību
LETA 02.02.2026
(9. rindkopā pievienots VM komentārs.)
Rīga, 2. febr., LETA. SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca" janvāra pēdējā darba dienā ir atlaidusi teju 50 darbinieku - Krievijas un Baltkrievijas pilsoņu -, aģentūrai LETA apstiprināja ārstniecības iestādē.
Sl
...
Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc budžeta pieņemšanas
LETA 02.02.2026
Rīga, 2. febr., LETA. Ogres novada dome vērsīsies policijā saistībā ar "Facebook" lapā "Ogres ziņas" publicētu ierakstu par vietvaras plānotu banketu pēc pašvaldības budžeta pieņemšanas, jo uzskata šīs ziņas par nepatiesām un atsaucamām, pirmdien nol
...