(Precizēta 1.rindkopa.)
Rīga, 2.maijs, LETA. Degvielas mazumtirgotāja AS "Viada Baltija" apgrozījums pagājušajā gadā bija 292,361 miljons eiro, kas ir par 37,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga par 23,2% - līdz 953 599 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka "Viada Baltija" pērn veiksmīgi turpināja paplašināšanos, kā arī modernizācijas un attīstības procesus.
Pēc vadības ziņojumā minētā, pērn kompānija pēc rekonstrukcijas atvērusi astoņas degvielas uzpildes stacijas - "Grobiņa", "Sigulda", "Rumbula", " Krasta 2", "Limbaži", "Lubānas’, "Daugavpils 3", "Bauska", kā arī atvēra divas jaunas automazgātavas degvielas uzpildes stacijās "Kuldīga" un "Madona".
"Viada Baltija" stratēģija ir vērsta uz tālāku degvielas uzpildes staciju tīkla modernizāciju, attīstību un paplašināšanu. 2022.gada beigās tika uzbūvēta jauna degvielas uzpildes stacija "Brīvības", kuru atvēra šī gadā 2.februārī un šajā datumā uzņēmuma pārvaldībā bija 101 degvielas uzpildes stacija.
Uzņēmums un tā sadarbības partneru attīstības plānos 2023.gadā ir veikt jaunas rekonstrukcijas degvielas uzpildes stacijās "Krūzes" un "Ogre2", kā arī paredzēts gada laikā veikt vēl sešu degvielas uzpildes staciju rekonstrukciju.
"Viada Baltija" plāno ieviest un piedāvāt patērētājiem jaunu produktu - "Viada" mobilo lietotni. Tā balstīta uz mūsdienīgām tehnoloģijām, sniegs patērētājiem ērtu un plašu pakalpojuma klāstu.
"Viada Baltija" apgrozījums 2021.gadā bija 212,806 miljoni eiro, kas bija par 35,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija strādāja ar peļņu 774 019 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem 2020.gadā.
Uzņēmums reģistrēts 2015.gadā, un tā pamatkapitāls ir divi miljoni eiro. Kompānijas patiesi labuma guvēji ir Birute Paleičikiene, Renata Paleičikaite-Polujanskiene, Kristina Paleičikaite-Lesevičiene un Ivans Paleičiks.
precizēta - Degvielas mazumtirgotāja "Viada Baltija" apgrozījums pērn pieaudzis par 37,4%
LETA 02.05.2023
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...