Rīga, 24.apr., LETA. Veikalu "NS King" un "Rieker" pārvaldītājs SIA "NITTIS" pagājušajā gadā strādāja ar 10,673 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26,8% vairāk nekā gadu iepriekš, kamēr kompānijas peļņa pieauga par 6,4% un bija 1,11 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Tostarp Latvijā "NITTIS" pērn guva ieņēmumus 9,507 miljonu eiro apmērā, Lietuvā - 914 282 eiro apmērā, bet Igaunijā - 252 205 eiro apmērā.
Gada pārskata vadības ziņojumā vadība norādīts, ka 2022.gads uzskatāms par ekonomiski stabilu. Vienlaikus, ņemot vērā Krievijas karadarbību Ukrainā un ar to saistītās izmaiņas un sankcijas, vadības ziņojumā minēts, ka patlaban pastāv būtiska nenoteiktība, kas var radīt nozīmīgas šaubas par "NITTIS" spēju strādāt iepriekšējā līmenī.
Šogad kompānija paredz uzturēt esošo veikalu tīklu, preču piegādātāju skaitu un nepieciešamo preču sortimentu, kā arī palielināt pārdošanas apmērus internetā, teikts vadības ziņojumā.
Tāpat plānots izstrādāt krīzes pārvarēšanas plānu, kas ietver elastīgu cenu noteikšanu, lai stimulētu preču pārdošanu, izmaksu samazināšanu, normēšanu un kontroli, kā arī darbinieku produktivitātes kāpināšanu.
2021.gadā "NITTIS" strādāja ar 8,417 miljonu eiro apgrozījumu un 1,043 miljonu eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 2001.gadā, un tās pamatkapitāls ir 128 044 eiro. "NITTIS" vienīgais īpašnieks ir Igaunijas pilsonis Andrejs Murgo.
"NS King" pārvaldītāja apgrozījums pērn pieaudzis par 26,8%
LETA 24.04.2023
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...