Rīga, 19.apr., LETA. Daugavpils metālizstrādājumu ražošanas uzņēmuma SIA "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.decembra līdz 2022.gada 30.novembrim, bija 19,198 miljoni eiro, kas ir par 66,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga divas reizes un bija 1,793 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
"Belmast" gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pagājušajā finanšu gadā 1% produkcijas realizēti vietējā tirgū, bet 99% - citās Eiropas Savienības valstīs.
Pagājušajā finanšu gadā 99% no visiem realizētajiem projektiem bija celtniecības konstrukciju ražošana, bet pārējie 1% bija metālkonstrukcijas infrastruktūras uzlabošanai.
Vadības ziņojumā teikts, ka sakarā ar ģeopolitiskās situācijas izmaiņām pasaulē pārskata gadā uzņēmums saskāries ar strauju izejvielu un energoresursu cenu pieaugumu, tomēr izdevies saglabāt un pat palielināt pārdošanas un ražošanas apjomus.
Šajā finanšu gadā uzņēmums plāno apgrozījuma un peļņas pieaugumu, modernizējot un uzlabojot ražošanas procesus. Tāpat paredzēts investēt 200 000 eiro jaunu iekārtu iegādē.
Uzņēmuma apgrozījums iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.decembra līdz 2021.gada 30.novembrim, bija 11,51 miljons eiro, bet peļņa - 878 758 eiro.
"Belmast" galvenais darbības pamatvirziens ir dažādas sarežģītības metālkonstrukciju ražošana. Uzņēmums projektē un izgatavo celtniecības balsta konstrukcijas, kuras izmanto tirdzniecības centru, muitas termināļu un noliktavu būvniecībā. 2012.gadā kompānija sāka izgatavot metāla konstrukcijas lauksaimniecības noliktavu celtniecībai. Pēdējos gados "Belmast" arvien aktīvāk attīsta civilās un industriālās celtniecības metālkonstrukciju ražošanu. Lai paplašinātu celtniecības pakalpojumu klāstu, uzņēmumā izveidota metālkonstrukciju montāžas brigāde.
"Belmast" kapitāls pieder Nikolajam Preceniekam (25%), Staņislavam Preceniekam (25%) un Valērijam Jurkanam-Jurganam (50%). Kompānija reģistrēta 2004.gadā, un tās pamatkapitāls ir 327 200 eiro.
Metālapstrādes uzņēmuma "Belmast" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā audzis par 66,8%
LETA 19.04.2023
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...