Rīga, 11.apr., LETA. Lauksaimniecības tehnikas un traktortehnikas tirgotājs SIA "Amazone" pagājušajā gadā strādāja ar 19,617 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,3 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa palielinājās 6,7 reizes un bija 448 587 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību pērn ietekmēja gan graudu un rapša sēklu cenas biržā, gan Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu projektu kārtas pārcelšana uz šā gada janvāri un februāri.
Tāpat ģeopolitiskā situācija atstāja negatīvu ietekmi uz tehnikas ražošanas laikiem, apgrūtinot veikt piegādes līgumos noteiktajos termiņos.
Vienlaikus uzņēmumā informē, ka pērn saņemts finansējums no Lauku atbalsta dienesta (LAD) servisa instrumentu iepirkumam, kā arī īstenots LAD projekts par 5644 eiro saimnieciskās darbības attīstīšanai un uzlabošanai lauku teritorijā. Uzņēmumā veiktas arī iekšējās strukturālās izmaiņas, lai darbs būtu efektīvāks un produktīvāks.
Uzņēmumā vadība norāda, ka arī 2022.gadā "Amazone" turpināja rīkot tiešsaistes seminārus "Gudra zeme".
Šogad "Amazone" paredz turpināt īstenot sākto stratēģiju, attīstot filiāļu un servisa punktus visā Latvijā, lai pakalpojumus un produktus padarītu pieejamākus. Vienlaikus "Amazone" arvien vairāk investē digitālajā mārketingā un virtuālās vides komunikāciju pilnveidē.
Jau ziņots, ka 2021.gadā "Amazone" strādāja ar 8,58 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 21,5% mazāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 19,2% un bija 66 640 eiro.
Kompānija "Amazone" ir reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 284 573 eiro. Kompānija pieder Arvim Mikālam (51%) un Baibai Mikālai (49%).
Lauksaimniecības tehnikas tirgotāja "Amazone" apgrozījums pērn palielinājies 2,3 reizes
LETA 11.04.2023
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...