Rīga, 14.marts, LETA. Būvniecības un tehnikas nomas uzņēmuma AS "Storent Investments" grupa tuvāko mēnešu laikā plāno izvietot jaunu obligāciju emisiju 15 miljonu eiro apmērā, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai "Nasdaq Riga".
Ņemot vērā nesen notikušās izmaiņas grupas struktūrā un īpašniekos, emitents būs SIA "Storent Holdings", kas ir "Storent Investments" vienīgais akcionārs.
Emisiju ir plānots strukturēt kā programmu ar kopējo laidienu 15 miljonu eiro apmērā un katra laidiena iekļaušanu un tirdzniecību biržas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā.
"Storent Holdings" paziņos piedāvājuma nosacījumus, ieskaitot parakstīšanās periodu un noteikumus, pēc plānotā obligāciju pamatprospekta apstiprināšanas Latvijas Bankā.
Saistībā ar jauno obligāciju emisiju "Storent Holdings" finanšu jautājumos konsultē "Redgate Capital", bet juridiskajos jautājumos - "Cobalt". Abi konsultanti "Storent" grupu ir konsultējuši arī iepriekšējos obligāciju laidienos.
Patlaban biržas parāda vērtspapīru sarakstā ir iekļautas 48 705 "Storent Investments" emitētās obligācijas, kuru dzēšanas termiņš ir 2023.gada 19.oktobris. Obligāciju nominālvērtība ir 100 eiro.
"Storent Investments" koncerna apgrozījums 2021.gadā bija 42,917 miljoni eiro, bet koncerna zaudējumi bija 3,403 miljonu eiro apmērā.
"Storent Investments" reģistrēta 2014.gadā, un tās pamatkapitāls ir 33,316 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma konsolidētajā pārskatā teikts, ka koncerna mātesuzņēmuma īpašnieki ir Luksemburgas uzņēmums "Levina Investments" (73%), SIA "Bomaria" (13,5%) un SIA "Supremo" (13,5%).
"Storent Investments" grupa plāno jaunu obligāciju emisiju 15 miljonu eiro apmērā
LETA 14.03.2023
Turpinās iztiesāt Bunkus slepkavības lietu
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa šodien plkst. 13 turpinās skatīt maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus slepkavības krimināllietu.
Rīgas pilsētas tiesa Krievijas pilsoni Viktoru Krivošeju atzina par vainīgu Bunkus slepkavībā un piesp
...
"Ecolines" slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. SIA "Norma-A", kas pasažieru pārvadājumus nodrošina ar zīmolu "Ecolines", no šodienas slēdz vairākus komercreisus maršrutā Rīga-Ventspils, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
No šodienas tiks slēgti komercreisi maršrutā Rīga-Ven
...
Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā"
LETA 20.01.2026
Rīga, 20. janv., LETA. Ventspils pašvaldība saglabās līdzdalību SIA "Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja", liecina domes sēdes lēmums.
Ventspils pašvaldības līdzdalību "Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā" nolemts saglabāt, jo ēka An
...