Rīga, 24.febr., LETA. Teritoriju uzkopšanas uzņēmums SIA "Pilsētas eko serviss" pagājušajā gadā strādāja ar 7,183 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 29,2% - līdz 876 422 eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā skaidrots, ka apgrozījuma pieaugums saistīts ar klimata apstākļiem, pilsētas uzkopšanas darbu sezonālo raksturu un sniega novākšanu ziemas periodā Rīgas pilsētā. Cita starpā vadība atzīmē, ka 2022.gada ziemai bija raksturīgs lielāks nokrišņu daudzums nekā 2021.gadā.
Ziņojumā minēts, ka kompāniju tiešā veidā karadarbība Ukrainā neietekmē, tomēr jūtama ir cenu kāpuma ietekme, iepērkot degvielu un citus materiālus ražošanas vajadzībām.
Līdztekus kompānijas vadība norāda, ka arī turpmāk kompānijas mērķis ir paplašināt un attīstīt darbību.
LETA jau vēstīja, ka janvāra beigās vides apsaimniekošanas koncerna AS "Eco Baltia" uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" ar meitasuzņēmuma starpniecību - AS "Latvijas zaļais punkts" - pabeidza "Pilsētas eko serviss" iegādes darījumu.
Darījums paredz 100% daļu iegādi uzņēmumos "Pilsētas eko serviss", SIA "PES serviss" un SIA "B 124". Darījuma īstenošanai piesaistīts "Luminor Bank" aizdevums. Darījuma summa netiek izpausta.
Darījuma pabeigšanai Konkurences padomes atļauja tika saņemta 2022.gada decembrī.
2021.gadā "Pilsētas eko serviss" strādāja ar 5,701 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 17% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 28,1% - līdz 1,238 miljoniem eiro.
Kompānija reģistrēta 2003.gadā, un tās pamatkapitāls ir 7113 eiro.
Teritoriju uzkopšanas uzņēmuma "Pilsētas eko serviss" apgrozījums pērn pieaudzis par 26%
LETA 24.02.2023
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...
EM produktivitātes rādītājs "DeskTime" lietotnē sasniedzis 92%
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Ekonomikas ministrijas (EM) vidējais darba laika uzskaites lietotnes "DeskTime" produktivitātes rādītājs ir sasniedzis 92%, aģentūru LETA informēja AS "Draugiem Group".
EM noslēgusi pirmo gadu kopš darba laika uzskaites un ana
...
papildināta - Biedrība aicina LSM pārskatīt nostāju par Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijā"
LETA 16.01.2026
(Pievienotas pēdējās trīs rindkopas.)
Rīga, 16. janv., LETA. Biedrība "Ebreji par mieru" aicina pārskatīt Latvijas Sabiedriskā medija (LSM) nostāju attiecībā uz Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.
Vēstulē LSM valdei,
...