Rīga, 23.febr., LETA. "SEB banka" piešķīrusi aizdevumu 580 000 eiro apmērā sporta aprīkojuma vairumtirdzniecības uzņēmumam SIA "G Kolizejs" nekustamā īpašuma iegādei Ezermalas ielā, Rīgā, aģentūrai LETA pavēstīja bankas pārstāvji.
Piešķirtais aizdevums izmantots plašāku noliktavas telpu un ekspozīcijas zāles izbūvei, paplašinot darbību un attīstot arī privātpersonu apkalpošanu.
Bankā arī atzīmē, ka jaunās telpas tiks izmantotas plašākas ekspozīcijas zāles un noliktavas telpu izveidei, paredzot iespēju saņemt profesionāļu konsultācijas, izmēģināt sporta ekipējumu, kā arī izstrādāt mājas sporta zāles projektu.
Nekustamais īpašums Ezermalas ielā ietver zemi 4700 kvadrātmetru platībā un telpas 3000 kvadrātmetru platībā.
"G Kolizejs" pārstāv profesionālo sporta un fitnesa preču piegādātāju "Gfitness". "G Kolizejs" Latvijā darbojas kopš 1999.gada un pārstāv vairāk nekā 60 pasaulē populāru fitnesa zīmolu.
2021.gadā "G Kolizejs" strādāja ar 2,624 miljonu eiro apgrozījumu un guva 81 674 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas "G Kolizejs" pamatkapitāls ir 38 400 eiro, un uzņēmuma īpašnieks ir Gints Kuzņecovs.
Pēc aktīvu apmēra "SEB banka" ir trešā lielākā banka Latvijā.
"SEB banka" piešķīrusi 580 000 eiro aizdevumu sporta aprīkojuma tirgotājam "G Kolizejs"
LETA 23.02.2023
Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā būs otrdien
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Būvinženiera atzinums par situāciju Bauskas slimnīcas Terapijas un aprūpes nodaļā, kur konstatētas problēmas pārseguma konstrukcijās, būs pieejams otrdien, 30. decembrī, aģentūru LETA informēja slimnīcas vadītāja Margarita Eperm
...
Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādina un izvērtē ārsti
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Pēc vairākām sūdzībām īsā laikā par pacientu nāvi Bauskas slimnīcā atstādinājusi un izvērtē kādas ārstes darbību, vērtēšanu plānojot noslēgt janvāra pirmajā pusē, aģentūrai LETA apstiprināja SIA "Bauskas slimnīca" valdes locekle
...
Latvijas Banka saņēmusi iesniegumu atļaujai izteikt "Latvijas Jūras medicīnas centra" akciju atpirkšanas piedāvājumu
LETA 29.12.2025
Rīga, 29. dec., LETA. Latvijas Banka ir saņēmusi SIA "Pom" iesniegumu atļaujai izteikt AS "Latvijas Jūras medicīnas centrs"
akciju atpirkšanas piedāvājumu kompānijas akciju izslēgšanai no regulētā tirgus, teikts biržas "Nasdaq Riga" paziņojumā.
Vie
...