Valmieras novada Vaidavā atklās tenisa halli

Rīga, 8.febr., LETA. Piektdien, 10.februārī, plkst.15 Valmieras novada Vaidavā tiks atklāta tenisa halle, aģentūru LETA informēja biedrības "Valmieras tenisa klubs" pārstāve Monta Freivalde.

Darbs pie Vaidavas tenisa halles izveidošanas sākts 2019.gadā. Pēc "Valmieras tenisa kluba" iniciatīvas ar Kocēnu novada pašvaldības, bet pēc administratīvi teritoriālās reformas - jau ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu Vaidavas pamatskolas vecā sporta zāle tika pārveidota par specializētu tenisa halli.

Sporta zālē, vestibilā, garderobēs un treneru telpā veikts kosmētiskais remonts, zālē ieklāts starptautiskiem standartiem atbilstošs segums. Laukums aprīkots ar tenisa tīklu, fona aizkariem, logu aptumšošanas žalūzijām, automātisko spēles bumbu padevēju un rakešu stīgošanas iekārtu.

Kopš 2022.gada Kocēnu sporta skolā tiek īstenota interešu izglītības programma tenisā. Treniņu darbu nodrošina divi sertificēti treneri, kuri apmāca vairāk nekā 40 bērnus jau no četru gadu vecuma. Ziemas sezonā sportisti trenējas Vaidavas tenisa hallē, bet vasaras sezonā tenisa treniņi un sacensības tiek organizēti tenisa kortos "Avoti" pie Valmieras. Tenisa infrastruktūru aktīvi izmanto arī vairāk nekā 30 "Valmieras tenisa kluba" biedru.

Jaunā tenisa halle Vaidavā ir nozīmīgs sporta infrastruktūras objekts tenisa kā olimpiskā sporta veida attīstībā Valmieras novadā, un sniegs iespēju novada iedzīvotājiem apgūt un pilnveidot tenisa spēles prasmes visa gada garumā, kā arī veicinās augstu sportisko mērķu sasniegšanu.

Biedrība "Valmieras tenisa klubs" koordinē darbību sporta bāzē, rūpējas par tenisa halles noslogojuma veicināšanu, organizē turnīrus un motivē trenerus saviem audzēkņiem uzstādīt augstus mērķus, lai Valmieras novada vārds arvien vairāk izskanētu tenisa pasaulē.

Ar mērķi attīstīt tenisa sportu Valmieras novadā un nodrošināt treniņu nepārtrauktību bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, ieceri īstenojusi biedrība "Valmieras tenisa klubs" sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju Vaidavas pamatskolas sporta zāles remontdarbus veica SIA "Ekers" par līguma summu 7907 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet speciālo tenisa halles grīdas segumu ieklāja SIA "SCO Centrs" par līguma summa 24 760 eiro bez PVN.

SIA "Ekers" apgrozījums 2021.gadā bija 1,94 miljoni eiro, bet peļņa 48 353 eiro, liecina "Firmas.lv" dati.

Savukārt SIA "SCO Centrs" apgrozījums 2021.gadā bija 2,72 miljoni eiro, bet zaudējumi - 171 781 eiro.