Rīga, 8.febr., LETA. Tukumā par 1,6 miljoniem eiro pārbūvēta Kurzemes iela, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.
Pērnā gada novembra izskaņā tika pabeigti Kurzemes ielas pārbūves 3.kārtas būvdarbi, bet 4.janvārī Tukuma novada būvvalde izdeva aktu par objekta pieņemšanu ekspluatācijā. Veikta dažādu komunikāciju izbūve - lietus ūdens kanalizācijas tīkli, ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli, elektroapgādes komunikāciju izbūve, kā arī asfaltbetona seguma izbūve.
Pašvaldība norāda, ka pavasarī pēc labvēlīgu laikapstākļu iestāšanās tiks veikti atliktie darbi, kurus nebija iespējams veikt līdz ar sniega kārtas izveidošanos objektā. Atliktie darbi ir horizontālo apzīmējumu uzklāšana, zāliena ierīkošana, velosipēdu turētāju un soliņu uzstādīšana.
Būvdarbus par līguma summu 1 543 707 eiro veica SIA "CTB", būvuzraudzību - SIA "BaltLine Globe" par 21 350 eiro, būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību par 18 810 eiro veica SIA "3C". Visas summas norādītas bez pievienotās vērtības nodokļa.
SIA "CTB" patiesais labuma guvējs ir Gatis Zvirbulis, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 0,14 miljoni eiro, apgrozījums 2021.gadā bija 20,3 miljoni eiro, peļņa 26 024 eiro.
SIA "BaltLine Globe" patiesā labuma guvēja ir Elīna Konstantinova. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 2 845 eiro, apgrozījums 2021.gadā bija 0,8 miljoni eiro, peļņa 38 580 eiro.
SIA "3C" patiesais labuma guvējs ir Aigars Buķevics. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 28 400 eiro, apgrozījums 2021.gadā bija 0,2 miljoni eiro, peļņa 659 eiro.
Tukumā par 1,6 miljoniem eiro pārbūvēta Kurzemes iela
LETA 08.02.2023
Saistībā ar pārbūvi Onkoloģijas centra nodaļu pakāpeniska pārcelšana plānota līdz jūnijam
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Saistībā ar pārbūvi Latvijas Onkoloģijas centra (LOC) nodaļu pakāpenisku pārcelšanu uz Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāru "Gaiļezers" plānots pabeigt līdz 2026. gada jūnijam, ceturtdien informēja
...
CSP saņēmusi trīs pieteikumus datu izmantošanai cenu monitoringa rīka veidošanai
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Līdz šim brīdim Centrālā statistikas pārvalde (CSP) ir saņēmusi trīs pieteikumus no komersantiem, kuri izteikuši vēlmi saņemt datus cenu monitoringa rīka veidošanai, aģentūru LETA informēja Ekonomikas ministrijā (EM).
Šobrīd CSP
...
Latvijas Banka atļauj "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu
LETA 04.12.2025
Rīga, 4. dec., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja atļāvusi SIA "Dikas" atsākt valūtu tirdzniecības pakalpojuma sniegšanu, aģentūru LETA informēja Latvijas Banka.
Šogad jūnijā Latvijas Bankas uzraudzības komiteja bija pieņēmusi lēmumu apturēt
...