Rīga, 7.febr., LETA. Veiktas izmaiņas "Čili pizza" un "Lotte caffe" īpašnieka SIA "Tiamo grupa" padomes sastāvā, kur padomē darbu sākusi Evita Norkuse, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Savukārt padomi atstājusi Sanita Trjaščenko.
Līdz ar Norkusi "Tiamo grupas" padomē darbu turpina tās priekšsēdētājs Aloizs Norkus un priekšsēdētāja vietniece Monta Magone.
Izmaiņas reģistrētas pirmdien, 2.februārī.
Jau ziņots, ka 2022.gadu "Tiamo grupa" plāno noslēgt ar 16 miljonu eiro apgrozījumu. Tādējādi, pēc aģentūras LETA aprēķiniem, "Tiamo grupas" apgrozījums pērn varētu būt bijis divas reizes lielāks nekā 2021.gadā.
2021.gadā "Tiamo grupa" strādāja ar 8,021 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 6,8% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 27,4% un bija 255 784 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Uzņēmums reģistrēts 2003.gadā, un tā pamatkapitāls ir 142 268 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Norkus (80%) un Magone (20%). "Tiamo grupā" ietilpst vairākas "Čili pizza" picērijas, kā arī restorāni "MO", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas "Lotte caffe", "Teātra kafejnīca", klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik" Liepājā.
Veiktas izmaiņas "Čili pizza" un "Lotte caffe" īpašnieka padomes sastāvā
LETA 07.02.2023
"Sodra Forest Latvia" pārtapusi par "Ingka Investments Forest"
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Mežizstrādes uzņēmums SIA "Sodra Forest Latvia" līdz ar īpašnieka maiņu pārtapusi par SIA "Ingka Investments Forest", liecina "Firmas.lv" informācija.
Kompānijas valdes priekšsēdētāja amatā iecelts Andrijs Hricjuks, savukārt va
...
"Lido" reģistrējusi meitasuzņēmumu "Lido māja"
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Ēdināšanas un pārtikas tirdzniecības uzņēmums AS "Lido" reģistrējis meitasuzņēmumu SIA "Lido māja", liecina informācija "Firmas.lv".
"Lido māja" reģistrēta otrdien, 3. februārī, un tās pamatkapitāls ir 100 000 eiro. Kompānijas
...
PTAC aizliedzis kompānijai "Baltijas suvenīri" izplatīt neatbilstošu Latvijas valsts karogu
LETA 04.02.2026
Rīga, 4. febr., LETA. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aizliedzis SIA "Baltijas suvenīri" izplatīt no auduma izgatavotu Latvijas valsts karogu, kas neatbilst normatīvos noteiktajām prasībām, liecina PTAC publiskotais lēmums.
PTAC 2025.
...