Rīga, 3.febr., LETA. Latvijas Bankas uzraudzības komiteja anulējusi AS "LatCard" ierakstu elektroniskās naudas iestāžu reģistrā, aģentūru LETA informēja Latvijas Bankas pārstāvji.
Šāds lēmums pieņemts, pamatojoties uz "LatCard" iesniegumu ar lūgumu anulēt tās reģistrāciju elektroniskās naudas iestāžu reģistrā.
"LatCard" nav saistību pret klientiem - elektroniskās naudas turētājiem.
Lēmums par ieraksta elektroniskās naudas iestāžu reģistrā anulēšanu stājas spēkā ar dienu, kad tas paziņots "LatCard".
"LatCard" reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,095 miljonu eiro apmērā. Savukārt kompānijas patiesā labuma guvēji, pēc "Firmas.lv" datiem, ir divi Ķīnas pilsoņi. 2021.gadā "LatCard" apgrozījums bija 3897 eiro apmērā, bet zaudējumi - 280 735 eiro apmērā.
Latvijas Bankas uzraudzības komiteja darbu sāka 2023.gada janvārī līdz ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas integrāciju Latvijas Bankā. Uzraudzības komiteja īsteno finanšu tirgus un Latvijas Bankas uzraudzīto finanšu tirgus dalībnieku uzraudzības stratēģiju, izsniedz, aptur un anulē speciālās atļaujas (licences) darbībai finanšu tirgū un pilda citus ar finanšu tirgus un tā dalībnieku darbības uzraudzību saistītus uzdevumus, kas noteikti uzraudzības komitejas nolikumā.
Latvijas Banka anulē "LatCard" ierakstu elektroniskās naudas iestāžu reģistrā
LETA 03.02.2023
No jauna iztiesās krimināllietu par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vismaz trīs miljonu eiro apmērā
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Rīgas pilsētas tiesa tiesas sastāva maiņas dēļ šodien plkst. 13 no jauna sāks krimināllietas iztiesāšanu pret četrām personām, tostarp skaistumkopšanas jomas uzņēmēju Ievi Plaudi-Rēlingeri, par iespējamu aplokšņu algu izmaksu vai
...
Spilvē notiks "Spilvas" ražotnes spāru svētki
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Spilvē, Zvaigžņu ielā 1, šodien plkst. 11 notiks pārtikas ražotāja "Orkla Latvija" mērču un gatavo ēdienu zīmola "Spilva" paplašinātās ražotnes spāru svētki, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Spilva" paplašinātajā ražotnē, kas
...
Turpinās iztiesāt krimināllietu pret apjomīgās starptautiskās PVN krāpšanas shēmas sindikāta līderi Kazanovski
LETA 05.12.2025
Rīga, 5. dec., LETA. Ekonomisko lietu tiesa (ELT) šodien plkst. 12 turpinās skatīt krimināllietu pret starptautiskā operācijā "Admiral 2.0" aizturēto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) krāpnieku sindikāta līderi Kasparu Kazanovski, aģentūra LETA nosk
...