Uzņēmuma "Wesemann" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 44,1%

Rīga, 27.janv., LETA. Siltumenerģijas ražošanas un inženiertīklu būvniecības uzņēmums "Wesemann" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 30.septembrim, strādāja ar 6,662 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 44,1% vairāk  nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt kompānijas zaudējumi samazinājās par 32,2% un bija 685 868 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2022.gadā kompānijas veikto būvdarbu apmērs nepalielinājās, jo bija jāpabeidz iesāktie būvdarbi, bet jaunajos būvobjektos tika piedāvātas neadekvāti zemas cenas.

Lielākais apgrozījums pagājušajā finanšu gadā tika sasniegts ārējā ūdensvada un kanalizācijas tīklu, kā arī siltumtrašu izbūves darbos.

Pateicoties tam, ka Lietuvā tika izsludināts liels skaits jaunu siltumtrašu rekonstrukcijas darbu, izdevies noslēgt divus jaunus līgumus.

"Wesemann" vadība norāda, ka noslēgtie līgumi nākamajam finanšu gadam ir nodrošināti ar darbaspēku un materiāli tehniskajiem resursiem, kas ļauj plānot ritmisku darbu un stabilu finanšu plūsmu. 

Komentējot turpmākās attīstības ieceres, "Wesemann" vadība norāda, ka arī nākamajā finanšu gadā pamatdarbs būs ārējo un iekšējo inženierkomunikāciju būvniecība, tiks turpināti darbi Lietuvā. Noslēgtie līgumi nodrošina darbu apmēru vismaz 60% apjomā no iepriekšējā finanšu gada.

Pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.oktobra līdz 2021.gada 30.septembrim, "Wesemann" strādāja ar 4,624 miljonu eiro apgrozījumu un 1,012 miljonu eiro zaudējumiem.

Kompānija "Wesemann" ir reģistrēta 1993.gadā, un tās galvenais darbības virziens ir siltumapgādes, apkures, ventilācijas un gāzes objektu projektēšana, montāža un ekspluatācija, kā arī to garantijas un pēcgarantijas apkalpošana, tāpat arī uzņēmums nodarbojas ar inženiertīklu būvniecību, siltumenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir Ivars Paurs (66,67%) un Kristīne Papinova (33,33%).