Mazumtirgotājs "SPAR" tuvākajos mēnešos atklās 24 tirdzniecības vietas visā Latvijā

Rīga, 24.janv., LETA. Mazumtirdzniecības uzņēmums SIA "SPAR Latvija" tuvākajos mēnešos plāno atklāt 24 tirdzniecības vietas visā Latvijā, aģentūru LETA informēja kompānijā.

Tostarp ceturtdien, 26.janvārī, tiks atklāts veikals Rēzeknē, Kosmonauta ielā. Tā platība būs 265 kvadrātmetri. Investīcijas veikala izveidē kompānijā nenorāda.

"SPAR Latvija" valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers norāda, ka patlaban "SPAR" veikali darbojas Saldū, Liepājā, Cēsīs un Daugavpilī, bet tuvākajā laikā pārklājums būs visos valsts reģionos, tostarp Rīgā. Plānoto veikalu platības būs no 65 līdz 400 kvadrātmetriem.

Pēc Vilcmeiera paustā, tirgus situācija nav vienkārša, tomēr kompānija pozitīvi raugās nākotnē un plāno turpināt darbu izvirzīto mērķu virzienā. Cita starpā "SPAR Latvija" piecu gada laikā plāno atvērt vismaz 200 veikalu.

Līdzīgi kā esošajos zīmola veikalos, arī nākamajās tirdzniecība vietās "SPAR" zīmola produkcija veidos aptuveni 20% no pieejamā sortimenta. 

Kompānija "SPAR Latvija" reģistrēta 2021.gada jūlijā, un tās pamatkapitāls ir 250 000 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas kapitālā 40% pieder Aleksandram Svarevskim, 32% - SIA "Geco", kuras īpašnieki vienādās daļās ir Oļegs Lūkins, Dainis Šulcs, Andris Lūkins un Gints Caune, savukārt 15% pieder SIA "Prodimpekss loģistikas grupa", kuras vienīgā īpašniece ir SIA "Līna loģistika", kas vienādās daļās pieder Oļegam Lūkinam, Caunem un Šulcam. Vienlaikus 8% "SPAR Latvija" kapitāldaļu pieder Valērijam Ivasenko, bet 5% - Vilcmeieram.

"SPAR" sāka darbību 1932.gadā ar vienu veikalu Nīderlandē, savukārt patlaban tīklā darbojas vairāk nekā 13 500 veikalu 48 pasaules valstīs.