Rīga, 18.janv., LETA. Šodien Valmierā, Diakonāta ielā 6, tiks atklāta kultūrtelpa "Akustika", aģentūrai LETA pavēstīja kultūrtelpas pārstāvji.
Minētajā adresē patlaban darbojas restorāns "Akustika", kura interneta mājaslapā norādīts, ka tur "var baudīt mākslu, labu ēdienu un viesmīlību".
"Akustikas" jaunā skatuve tiks atklāta ar Daumanta Kalniņa un Kaspara Zemīša uzstāšanos.
"Akustika" mājvietu radusi kādreizējā pasta un telegrāfa ēkā, vienā no neparastākajām vēsturiskajām celtnēm Valmierā. 2021.gadā pirmais etaps "Akustikas" attīstībā bija mājīgā restorāna izveide, tagad pievienojas arī telpas koncertiem, teātra izrādēm, mākslas izstādēm un semināriem.
Jaunās kultūrtelpas vadītājs Uģis Bormanis norāda, ka kultūrtelpas apmeklētāji nav tikai valmierieši. Līdz šim tika organizēti kamerkoncerti restorāna "Akustika" telpās un vasarā arī pagalmā, tomēr, jūtot pieprasījumu pēc neordināriem kultūras notikumiem, izbūvētas speciāli piemērotas telpas, kurās turpmāk būs iespējams uzņemt līdz 90 kultūras baudītāju vienlaikus.
Kā liecina "Firmas.lv" dati, 2020.gadā Valmierā reģistrētā SIA "Akustika" sniedz restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumus. Pērn tajā tika nodarbināti septiņi darbinieki. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 5600 eiro, un tas pieder Bormanim, Oskaram Koļesņikovam, Artūram Taškānam un SIA "Zeit hotel".
SIA "Akustika" apgrozījums 2021.gadā bija 74 060 eiro, un tas strādāja ar 39 690 eiro zaudējumiem. Finanšu datu par pagājušo gadu vēl nav pieejami.
Valmierā atklās kultūrtelpu "Akustika"
LETA 18.01.2023
Kravu pārvadātāja "Kreiss" apgrozījums pērn palielinājies par 12,3%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Kravu pārvadātāja SIA "Kreiss" apgrozījums pagājušajā gadā bija 259,668 miljoni eiro, kas ir par 12,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 46,3% - līdz 5,882 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" i
...
"Kuldīga siltumtīklu" siltumenerģijas tarifs no augusta pieaugs par 9,6%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. SIA "Kuldīga siltumtīkli" siltumenerģijas tarifs no 1. augusta pieaugs par 9,6% - līdz 80,09 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publi
...
Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītāja apgrozījums pērn samazinājies par 2,4%
LETA 17.06.2026
Rīga, 17. jūn., LETA. Sludinājumu portāla "ss.com" pārvaldītājs SIA "SS" pagājušajā gadā strādāja ar 12,159 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,4% mazāk nekā 2024. gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 11,2% - līdz 7,96 miljoniem eiro, liecina
...