Rīga, 30.dec., LETA. SIA "Benu aptieka Latvija" pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2021.gada 1.februāra līdz 2022.gada 31.janvārim, strādāja ar 57,523 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 53,2% - līdz 3,049 miljoniem eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka finanšu gadā, turpinoties Covid-19 pandēmijas radītajiem klientu skaita ierobežojumiem aptiekās, "Benu aptieka Latvija" paplašināja pakalpojumu klāstu, lai maksimāli nodrošinātu pieejamību farmaceitiskai aprūpei un klientu konsultēšanai.
Tostarp tika izveidots klientu apkalpošanas zvanu centrs bezmaksas farmaceita un klīniskā farmaceita konsultāciju saņemšanai. Kompānija arī paplašināja piedāvājumu zāļu piegādei uz mājām, aptverot visu valsts teritoriju. Vienlaikus "Benu aptieka Latvija" veica Covid-19 antigēna testēšanas pakalpojuma sniegšanu vairākās aptiekās.
Pērn kompānijas lielākie ieguldījumi saistīti ar aptieku rekonstrukciju un telpu paplašināšanu Liepājā un e-aptiekas attīstīšanu.
Vadības ziņojumā arī minēts, ka kompānija nākotnē skatīs piedāvājumus un iespējas aptieku tīkla paplašināšanas jomā.
LETA jau vēstīja, ka finanšu gadā, kas ilga no 2020.gada 1.februāra līdz 2021.gada 31.janvārim, "Benu aptieka Latvija" strādāja ar 53,813 miljonu eiro apgrozījumu un 1,991 miljona eiro peļņu.
Kompānija reģistrēta 1995.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3 333 410 eiro. "Benu aptieka Latvija" pieder SIA "Phoenix Baltics Holding", kas savukārt pieder Vācijā reģistrētajam "Phoenix International Beteiligungs".
"Benu aptieka" apgrozījums pagājušajā finanšu gadā pieauga par 6,9%
LETA 30.12.2022
Konstrukciju sliktā tehniskā stāvokļa dēļ Bauskas slimnīcā uz laiku slēdz Terapijas un aprūpes nodaļu
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Bauskas slimnīcas labā spārna otrā stāva pārseguma konstrukcijas ir sliktā tehniskā stāvoklī, tāpēc drošības nolūkos slimnīcā uz laiku slēgta Terapijas un aprūpes nodaļa, aģentūru LETA informēja slimnīcā.
Pirmdien, 22. decembrī
...
Veikala "LaTS" izveidē Hospitāļu ielā investē aptuveni 50 000 eiro
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Veikala "LaTS" izveidē Rīgā, Hospitāļu ielā, investēti aptuveni 50 000 eiro, aģentūru LETA informēja "LaTS" pārvaldītāja SIA "Latvijas tirgotāju savienība".
"LaTS" veikalu tīkla komercdirektore Kitija Didžus norāda, ka jaunā ve
...
Izmeklēšanas nepilnību dēļ būvnieku karteļa lietu atgriež izskatīšanai apgabaltiesā
LETA 23.12.2025
Rīga, 23. dec., LETA. Augstākā tiesa (AT) ir atcēlusi Administratīvās apgabaltiesas spriedumu, ar kuru bija noraidīti būvniecības komercsabiedrību pieteikumi par Konkurences padomes (KP) lēmuma atcelšanu, un nodevusi lietu jaunai izskatīšanai Adminis
...