Rīga, 21.okt., LETA. Elektroierīču tirgotāja SIA "Samsung Electronics Baltics" apgrozījums pagājušajā gadā bija 422,283 miljoni eiro, kas ir par 13,2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa saruka par 3% un bija 8,81 miljons eiro, liecina "Firmas.lv" publiskotā informācija.
Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka ir veikti visi nepieciešamie pasākumi, lai nodrošinātu kompānijas ilgtspēju un izaugsmi arī turpmāk.
Vadības ziņojumā minēts, ka Baltijā pērn turpināja pieaugt pieprasījums pēc viedpulksteņiem un bezvadu austiņām. Tostarp pieprasījums pēc bazvadu austiņām palielinājās apmēram divas reizes, salīdzinot ar 2020.gadu.
Tikmēr planšetdatoru tirgus kļuva stabilāks, bez būtiskas izaugsmes.
Vadības ziņojumā arī norādīts, ka, par spīti dažādiem izaicinājumiem piegādes ķēdēs, sadzīves tehnikas segments pērn piedzīvoja izaugsmi, tostarp pieaugums par 15% bija televizoru kategorijā, bet par 11% - sadzīves tehnikas kategorijā.
Lielākā patērētāju interese pērn bija par dzīvesstila kategorijas televizoriem, pieprasījums pēc kuriem auga 3,6 reizes salīdzinājumā ar 2020.gadu, savukārt pieprasījums pēc ledusskapjiem palielinājās par 17%, pēc veļas mašīnām - par 17%, bet pēc veļas žāvētājiem - par 75%. Vienlaikus 2,3 reizes pieaudzis pieprasījums pēc spieķa tipa putekļsūcējiem.
Pēc vadības ziņojumā minētā, kompānija plāno saglabāt tirgus daļas visos produktu segmentos un palielināt pārdošanas apmērus.
2020.gadā "Samsung Electronics Baltics" apgrozījums bija 373,135 miljoni eiro, kas ir par 6,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 23,3%, sasniedzot 9,084 miljonus eiro.
Kompānija reģistrēta 2007.gadā, un tās pamatkapitāls ir 3,703 miljoni eiro. "Samsung Electronics Baltics" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandes "Samsung Electronics Benelux".
"Samsung Electronics Baltics" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 13,2%
LETA 21.10.2022
"Tez Tour": Latvijas tūrisma tirgū patlaban vērojama daudz stabilāka situācija nekā pavasarī
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Latvijas tūrisma tirgū patlaban vērojama daudz stabilāka situācija nekā pavasarī, kad nozari būtiski ietekmēja aviācijas degvielas cenu svārstības, aģentūrai LETA atzina tūroperatora SIA "Tez Tour" valdes priekšsēdētājs Rolands
...
Cēsu novada pašvaldība izsludina atkārtotu izsoli par dalību "Līgatnes komunālservisa" pamatkapitāla palielināšanā
LETA 17.08.2026
Rīga, 17. aug., LETA. Cēsu novada pašvaldība, samazinot izsoles drošības naudu no 52 000 eiro uz 25 000 eiro, izsludinājusi atkārtotu izsoli par dalību SIA "Līgatnes komunālserviss" pamatkapitāla palielināšanā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā
...
"Kuldīgas siltumtīkli" siltumenerģijas tarifu plāno paaugstināt par 0,8%
LETA 17.08.2026
Rīga, 17. aug., LETA. SIA "Kuldīgas siltumtīkli" siltumenerģijas tarifu no 1. oktobra plāno paaugstināt par 0,8% - līdz 80,74 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (
...