Rīga, 18.okt., LETA. AS "Valmieras piens" siltumenerģijas ražošanas tarifu novembrī plānots samazināt par 61%, liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".
Uzņēmums Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedzis siltumenerģijas ražošanas sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja noteikto (piedāvāto) tarifu.
Piedāvājums paredz siltumenerģijas ražošanas tarifa samazinājumu no 339,18 eiro par megavatstundu (MWh) bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) līdz 208,34 eiro par MWh bez PVN.
Šāds tarifs spēkā varētu stāties 17.novembrī. Spēkā esošā tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmā izmaksu samazinājumu, jo vienā katlā kā kurināmo izmanto dīzeļdegvielu, kas ir lētāka par dabasgāzi, skaidro uzņēmuma pārstāvis Rūdolfs Veinbergs.
Kā liecina portālā "Firmas.lv" pieejamā informācija, AS "Valmieras piens" dibināta 1991.gadā un tās pamatkapitāls ir 5,53 miljoni eiro. Uzņēmuma 2021.gada apgrozījums bija 35,95 miljoni eiro, gadu noslēdzot ar 0,22 miljonu eiro peļņu.
"Valmieras piena" siltumenerģijas ražošanas tarifu novembrī plāno samazināt par 61%
LETA 18.10.2022
"Eleving Group" pirmajā pusgadā izsniegusi aizdevumus 308,7 miljonu eiro apmērā
LETA 20.07.2026
Rīga, 20. jūl., LETA. Nebanku kreditētājs "Eleving Group" šogad pirmajā pusgadā izsniedzis aizdevumus 308,7 miljonu eiro apmērā, kas ir par 46,4% vairāk nekā attiecīgajā periodā pirms gada, aģentūru LETA informēja uzņēmumā, atsaucoties uz apkopotajie
...
"Saules BESS" bateriju sistēmās ieguldīs nodrošinātajā obligāciju emisijā iegūtos 22 miljonus eiro
LETA 20.07.2026
Rīga, 20. jūl., LETA. "Merito Partners" pārvaldītā "Sustainable Energy Fund" portfeļa uzņēmums SIA "Saules BESS" noslēdzis 22 miljonu eiro nodrošināto obligāciju emisiju, un ar saņemtajiem līdzekļiem uzstādīs bateriju enerģijas uzkrāšanas sistēmas (B
...
"Hoppekids" iegādāsies Dānijas bērnu mēbeļu ražotāja "M. Schack Engel" aktīvus
LETA 20.07.2026
Rīga, 20. jūl., LETA. Bērnu mēbeļu ražotājs SIA "Hoppekids" iegādāsies Dānijas bērnu mēbeļu ražotāja "M. Schack Engel" aktīvus un turpmāk zīmola "Lifetime Kidsroom" produktus ražos Latvijā, un aģentūru LETA informēja "Luminor Bank", kas minētā darīju
...