Sākas "TestDevLab" organizētais IT konkurss "Testers Challenge 2022"

Rīga, 30.sept., LETA. Šodien sākas informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmuma "TestDevLab" organizētais konkurss "Testers Challenge 2022", kas tiešsaistē norisināsies līdz 10.oktobrim, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

"Testers Challenge 2022" ir tehnisks IT erudīcijas konkurss, kura gaitā dalībnieki varēs pārbaudīt savas tehniskās zināšanas un loģiskās spriešanas spējas. Konkursu "TestDevLab" rīko jau trešo reizi un pagājušajā gadā konkursā piedalījās gandrīz 1000 dalībnieki.

Uzņēmuma pārstāvji norāda, ka nav jābūt pieredzējušam IT profesionālim, lai varētu piedalīties šajā konkursā un atrisinātu uzdevumus - tos varēs atrisināt cilvēki ar lielu uzmanību pret detaļām.

"TestDevLab" līdzdibinātājs Andrejs Frišfelds min, ka "Testers Challenge 2022" konkurss ļauj ikvienam interesentam iejusties programmatūras testētāja ādā un pārbaudīt savas spējas programmatūrā pamanīt kļūdas vai neprecizitātes.

Iepazīties ar konkursa noteikumiem un pieteikties dalībai tajā iespējams vietnē "challenge.testdevlab.com".

"TestDevLab" reģistrēta 2011.gada novembrī, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2844 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānija vienādās daļās pieder Andrejam Frišfeldam un Ervinam Grīnfeldam. 2021.gadā uzņēmums strādāja ar 16,135 miljonu eiro apgrozījumu un 4,666 miljonu eiro peļņu.