Veiktas izmaiņas tūrisma operatora "Join Up Baltic" vadībā

Rīga, 27.sept., LETA. Veiktas izmaiņas Ukrainas tūroperatora "Join Up!" meitasuzņēmuma SIA "Join Up Baltic" vadībā - turpmāk kompāniju vadīs Sabīna Saikovska, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Līdz šim "Join Up Baltic" vadīja Lietuvas pilsonis Ģedimins Keris, kurš amatu atstājis saistībā ar uzņēmuma stratēģiskā fokusa maiņu.

Kompānijā atzīmē, ka Saikovskai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze apdrošināšanas un finanšu jomā, tāpat viņai ir vairāk nekā piecu gadu pieredze tūrisma nozarē.

Tāpat "Join Up Baltic" pārstāvji min, ka Latvija, Lietuva un Igaunija ir uzņēmuma svarīgākais stratēģiskais tirgus, tāpēc tūrisma operators turpinās izstrādāt jaunus produktus, piedāvāt jaunus ceļojumu galamērķus.

Jau ziņots, ka "Join Up!", kas 2022.gada aprīļa vidū sāka darbību Rīgā, atverot "Join Up Baltic" biroju, pirmajos trijos darbības mēnešos Baltijas tirgū apkalpoja 12 000 tūristu.

"Join Up Baltic" reģistrēta 2021.gada oktobrī, liecina informācija "Firmas.lv". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 50 000 eiro, un kompānijas vienīgais īpašnieks ir Ukrainas kompānija "Join Up!", savukārt patiesie labuma guvēji ir Ukrainas pilsoņi Oleksands Alba un Jurijs Alba. Tūroperators piedāvā ceļojumus uz Grieķiju, Ēģipti, Turciju un Tanzāniju ar lidojumiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas.