Rīga, 26.sept., LETA. Uzņēmumu reģistrā piektdien, 23.septembrī, reģistrēta Nīderlandes uzņēmumam "RWE Renewables Int. participations" piederoša SIA "RWE Renewables Latvia", liecina "Firmas.lv" informācija.
"RWE Renewables Latvia" pamatkapitāls ir 250 000 eiro. "RWE Renewables Int. participations" ir Vācijas energokompāniju "RWE" grupā ietilpstošs uzņēmums.
Uzņēmuma valdes locekļi ir Lietuvas pilsonis Matas Anužis, Vācijas pilsonis Kristofs Belke un Zviedrijas pilsonis Andreas Lars Heinriks Hammars.
Jaundibinātās kompānijas juridiskā adrese ir Kr.Valdemāra ielā 18.
Jau ziņots, ka AS "Latvenergo" jūras vēja parku attīstīšanā sadarbosies ar "RWE". Sadarbība ar "RWE", kas ir pasaulē otra lielākā kompānija jūras vēja parku attīstīšanā un trešā lielākā kompānija Eiropā atjaunojamās enerģijas ziņā, sākta, lai "Latvenergo" veiksmīgi papildinātu ģenerācijas portfeli, veicinātu nacionālo klimata mērķu sasniegšanu un stiprinātu enerģētisko drošību.
2022.gada 16.septembrī abas kompānijas parakstīja sadarbības memorandu, kas paredz strādāt pie tā, lai tuvākajos gados Baltijas jūrā izveidotu atkrastes vēja parku.
Atkrastes vēja parka izveidi plānots realizēt līdz 2030.gadam.
Latvijā reģistrēta starptautiskajā energokompāniju grupā "RWE" ietilpstoša "RWE Renewables Latvia"
LETA 26.09.2022
Darbu atstāj CSDD valde
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Darbu no šodienas atstāj Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valde, aģentūrai LETA apliecināja CSDD līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Aivars Aksenoks.
Plašākus komentārus valde nesniedza.
Satiksmes ministrs Rihards Kozl
...
Vairumtirgotājs "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" veikalu attīstībā investē 15 miljonus eiro
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Vairumtirgotājs SIA "Sanitex" divu "Promo Cash&Carry" tirdzniecības centru attīstības projektos Rīgā investē 15 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Sanitex" norāda, ka Mazirbes ielā norit jauna "Promo Cash&Carry"
...
Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmuma "Pata" apgrozījums pērn samazinājies par 5,1%
LETA 20.08.2026
Rīga, 20. aug., LETA. Kokmateriālu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums SIA "Pata" pagājušajā gadā strādāja ar 223,79 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas zaudējumi samazinājās par 12,3% - līdz 3,196 miljo
...