Ādažos atvērts pirmais zīmola "Rūdolfs" veikals

Rīga, 23.sept., LETA. Šodien Ādažos atklāts pirmais pārtikas ražotāja SIA "Lat Eko Food", kas pazīstams ar bioloģiskās pārtikas zīmolu "Rūdolfs" mazumtirdzniecības veikals Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmuma pārstāvji.

Veikals atrodas tirdzniecības centrā "Apelsīns" un tajā pieejams pilns zīmola produktu klāsts.

Pēdējā gada laikā uzņēmuma attīstībā investēti 2,5 miljoni eiro, tostarp investīcijas ieguldītas ražotnes telpu paplašināšanā, uzstādītas jaunas ražošanas iekārtas un uzstādīta ūdens recirkulācijas sistēma, kā rezultātā ražošanas efektivitāte un jauda ir palielināta līdz pat divām reizēm.

SIA "Lat Eko Food" īpašniece Egija Martinsone norāda, ka jau kopš rūpnīcas atklāšanas, saņemta liela klientu interese par ražotnes veikalu, un, uzņēmumam attīstoties un produktu klāstam palielinoties, lemts par "Rūdolfs" veikala izveidi.

"Rūdolfs" zīmola sortimentā ir līdz pat 100 dažādu kategoriju produkti, tostarp bērnu pārtika, kečupi, smūtiji, ievārījumi, augļu un dārzeņu krēmi, humosi un zivju krēmi.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Lat Eko Food" reģistrēts 2010.gadā, un tā pamatkapitāls ir 14 217 eiro. Uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Martinsone. "Lat Eko Food" pērn strādāja ar 6,689 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 27,9% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus uzņēmuma peļņa pieauga par 5,6% un bija 1,334 miljoni eiro.