Mēbeļu ražotāja "Bolderāja serviss" apgrozījums pērn pieauga par 16,1%

Rīga, 22.sept., LETA. Mēbeļu ražotājs SIA "Bolderāja serviss" pagājušajā gadā strādāja ar 9,875 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās 2,5 reizes un bija 113 993 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Bolderāja serviss" turpināja optimizēt ražošanas procesus un atjaunot sortimentu, kā arī tika īstenots tehnoloģisko iekārtu projekts un energoefektivitātes pasākumi.

Vienlaikus vadības ziņojumā minēts, ka pērn notika aktīva grāmatvedības un resursu plānošanas programmas pielāgošana darba specifikai, kā arī tika iegūts FSC sertifikāts.

Kompānijas vadība norāda, ka turpmākie attīstības mērķi ir tirgus izpēte, jaunu produktu piedāvāšana klientiem, esošo nolietoto iekārtu nomaiņa uz jaunām, augstāka produkcijas kvalitātes un ergonomikas līmeņa nodrošināšana, kā arī īpatsvara tirgū palielināšana, sasniedzot pēc iespējas lielāku ražošanas apmēru.

Tāpat vadības ziņojumā teikts, ka Ukrainas kara ietekmē ieviestās starptautiskās sankcijas nav būtiski ietekmējušas kompānijas saimniecisko darbību, izņemot strauju degvielas, gāzes un elektrības cenu pieaugumu, kas palielina uzņēmuma izmaksas.

2020.gadā "Bolderāja serviss" strādāja ar 8,504 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 8,8% vairāk nekā iepriekšējā gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 14,1% un bija 328 310 eiro.

Kompānija "Bolderāja serviss" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 74 550 eiro. "Bolderāja serviss" lielākais īpašnieks ar 64,76% kapitāldaļu ir Kristaps Purs, savukārt Jurim Čakstiņam pieder 24,76%, Janīnai Mitrofanovai - 8,57%, bet Andrim Stašulānam - 1,9% kapitāldaļu.