Būvmateriālu tirgotāja "Depo" apgrozījums pērn samazinājies par 2,1%

Rīga, 9.sept., LETA. Būvmateriālu tirgotāja SIA "Depo DIY" ("Depo") pērn strādāja ar 260,723 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,1% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 20,4% līdz 13,043 miljoniem eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka aizvadītais gads, neskatoties uz valdības noteiktajiem Covid-19 ierobežojumiem, bijis veiksmīgs. Kompānija uzskata, ka "dari pats" segmentā ir saglabājusi līdera pozīciju. "Depo" turpināja strādāt pie kompānijas tālākas komercdarbības izaugsmes, konsekventi realizējot savu stratēģiju.

Klientu plūsma un ieņēmumi visos veikalos pērn atbilda plānotajam, un uzrādīja stabili pozitīvu izaugsmes dinamiku, norādījusi "Depo" vadība.

Kompānijas vadība informē, ka, attīstoties veikalu tīklam Baltijā, pieauga arī darbinieku skaits, gada nogalē sasniedzot 1856. 

"Depo" pērn turpinājusi pilnveidot iekšējo sistēmu un struktūru, lai uzlabotu klientu apkalpošanas līmeni un kompānijas konkurētspēju nākotnē, tādējādi nodrošinot turpmāku izaugsmi.

Pagājušajā gadā "Depo" atvēra jaunu veikalu-noliktavu Rīgā, Kurzemes prospektā.

"Depo" pērn turpināja ieguldīt resursus, lai pilnveidotu sistēmu, kas nodrošina normatīvo aktu prasībām atbilstošu preču piedāvāšanu savos veikalos.

Vadības ziņojumā arī teikts, ka pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā "Depo" pārtrauca sadarbību ar Krievijas un Baltkrievijas piegādātājiem, aizstājot šo piegādātāju preces ar analogiem no citiem tirgiem.

Jau vēstīts, ka 2020.gadā "Depo DIY" strādāja ar 266,074 miljonu eiro apgrozījumu, kas bija par 6,8% vairāk nekā 2019.gadā, savukārt kompānijas peļņa 2020.gadā pieauga par 5,2% līdz 16,377 miljoniem eiro

"Depo DIY" reģistrēta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 7 501 006 eiro. "Depo" vienīgā īpašniece ir SIA "DMT Pluss". Pēc "Firmas.lv" informācijas, "DMT Pluss" lielākais īpašnieks ir Andris Kozlovskis (25,19%), pa 19,94% kapitāldaļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, savukārt 15% pieder SIA "Ausekļa ielas nams", kas pieder Mārai Lielcepurei-Gaveikai (48,34%), SIA "Paradox Holdings" (48,34%) un SIA "EQT Baltic" (3,32%). "Paradox Holdings" pieder Ģirtam Rungainim (66,67%) un Ingai Rungainei (33,33%), bet "EQT Baltic" vienīgais īpašnieks ir Kristaps Bērziņš.