Rīga, 2.sept., LETA. Latvijas finanšu dizaina aģentūras "Uxda" radītais dizains ieguvis Vācijas "UX Design Awards 2022" balvu par labāko finanšu lietotāja pieredzes dizainu, aģentūrai LETA pavēstīja "Uxda" pārstāvji.
"UX Design Awards 2022" organizēja Vācijas dizaina institūcija "International Design Center Berlin", lai izceltu inovatīvus lietotāju pieredzes risinājumus no visas pasaules.
"Uxda" saņēma balvu par inovatīvu dizaina risinājumu finanšu servisam "Goalry" no Losandželosas, ASV. "Goalry" ir finanšu pārvaldības platforma, un šis produkts ir unikāls ar to, ka tas tiek pasniegts kā daudzstāvu tirdzniecības centrs. Šajā "lielveikalā" katrs lietotājs var atrast sev atbilstošus tiešsaistes rīkus, iegūt izglītojošu informāciju un palīdzību savu finanšu mērķu sasniegšanai.
"UX Design Awards 2022" žūrijā bija lietotāju pieredzes eksperti no uzņēmumiem "Philips", "Siemens", "Robert Bosch" un "Deutsche Telekom AG".
Savukārt starp šā gada nominantiem izvirzīti vairāki uzņēmumi, tostarp "Audi AG", "Samsung", "AutoScout24", "Lenovo", "Deezer", "Hitachi", "Arab Banking Corporation" un citi.
SIA "Uxda" pērn strādāja ar 850 133 eiro apgrozījumu un guva 291 615 eiro peļņu, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmums reģistrēts 2020.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2800 eiro. Uzņēmuma kapitālā 55% pieder Aleksandram Krēgeram, 32% pieder Lindai Zaikovskai-Daukstei, bet 13% - Andrejam Jeļisejevam.
Latvijas finanšu dizaina aģentūras "Uxda" radītais dizains ieguvis Vācijas "UX Design Awards 2022" balvu
LETA 02.09.2022
Jaunuzņēmums "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu MI platformu "Lexu AI"
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Latvijas jaunuzņēmums SIA "TM Tech" izveidojis juridiskajai videi pielāgotu mākslīgā intelekta (MI) platformu "Lexu AI", aģentūru LETA informēja uzņēmumā.
"Lexu AI" ir MI risinājums Latvijā, kurā juristi meklē, analizē un izma
...
EM produktivitātes rādītājs "DeskTime" lietotnē sasniedzis 92%
LETA 16.01.2026
Rīga, 16. janv., LETA. Ekonomikas ministrijas (EM) vidējais darba laika uzskaites lietotnes "DeskTime" produktivitātes rādītājs ir sasniedzis 92%, aģentūru LETA informēja AS "Draugiem Group".
EM noslēgusi pirmo gadu kopš darba laika uzskaites un ana
...
papildināta - Biedrība aicina LSM pārskatīt nostāju par Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijā"
LETA 16.01.2026
(Pievienotas pēdējās trīs rindkopas.)
Rīga, 16. janv., LETA. Biedrība "Ebreji par mieru" aicina pārskatīt Latvijas Sabiedriskā medija (LSM) nostāju attiecībā uz Izraēlas sabiedriskā medija dalību "Eirovīzijas" dziesmu konkursā.
Vēstulē LSM valdei,
...