Rīga, 2.sept., LETA. Šī gada pirmajā pusgadā SIA "Rīgas veselības centra" strādājis ar 5,5 miljonu eiro apgrozījumu, nopelnot 405 800 eiro, šodien preses konferencē pavēstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Vasaraudze.
Valsts apmaksātie pakalpojumi sniegti par 4,2 miljoniem eiro, kas ieņēmumu struktūrā veido 77%, kamēr maksas veselības aprūpes pakalpojumi ir 19% un cita saimnieciskā darbība - 4%.
Pirmajā pusgadā uzņēmuma sešās filiālēs Bolderājā, Ķengaragā, Torņakalnā, Ziepniekkalnā, Imantā, Iļģuciemā apkalpoti 71 386 pacienti, sniedzot 214 464 ārstniecības pakalpojumus, tajā skaitā 5290 vakcinācijas pret Covid-19. Kopš kara sākuma Ukrainā līdz jūnijam "Rīgas veselības centrā" 651 medicīnisko pakalpojumu saņēmuši 387 pacienti no Ukrainas.
Medicīnas iestādē strādā 457 darbinieki 65 specialitātēs, 40 no viņiem ir vairāki sertifikāti. Medicīnas iestādē strādā 55 ģimenes ārsti, tajā skaitā četri ir "Rīgas veselības centra" darbinieki, 51 ģimenes ārsts nomā telpas.
"Rīgas veselības centra" medicīnas darbinieku vidū ir arī četri mediķi no Ukrainas, tajā skaitā otolaringologs, vispārējās aprūpes māsa, ārsta palīgs un sporta speciālists.
Desmit mediķi strādā arī pedagoģisko darbu medicīnas koledžās, Rīgas Stradiņa universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Medicīnas iestāde šā gada pirmajā pusgadā nodrošinājusi praksi 55 medicīnas studentiem, iesaistījusies "Ēnu dienā", ko darīs arī nākamajā gadā.
Kā lielākos izaicinājumus otrajam pusgadam "Rīgas veselības centra" valdes priekšsēdētāja minēja karu Ukrainā, kura dēļ ir kļuvušas lēnākas medicīnas preču piegādes. Tāpat raizes sagādā energoresursu krīze un straujais cenu kāpums, kā arī tas, kā izdosies līdzsvarot ieņēmumus un izmaksas straujas inflācijas apstākļos, kā arī neziņa par Covid-19 izplatības intensitāti gada otrajā pusē un citi izaicinājumi.
SIA "Rīgas veselības centrs" ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. Tā izveidota 2014.gadā, reorganizējot sešas Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības ar vairākas desmitgades ilgu pieredzi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā.
Saskaņā ar "Firmas.lv" informāciju, uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 863 948 eiro. Uzņēmums 2021.gadā strādājis ar 10,74 miljonu eiro apgrozījumu un 160 000 eiro peļņu.
"Rīgas veselības centra" apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedzis 5,5 miljonus eiro
LETA 02.09.2022
"Animas": Diabēta asistenta attīstībā būtiska ir atbilstība datu aizsardzības prasībām
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Diabēta asistenta attīstībā viens no būtiskākajiem jautājumiem ir darbs ar veselības datiem un mākslīgā intelekta (MI) modeļu apmācība, ko nevar veidot atrauti no normatīvās vides un datu aizsardzības prasībām, aģentūrai LETA pa
...
"E-silva": Saglabājas augsts pieprasījums pēc sausas malkas
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Pieprasījums pēc tūlītējam patēriņam piemērotas jeb sausas malkas saglabājas augsts, bet tendence iepirkt "zaļu" malku pašžāvēšanai samazinās, liecina meža izsoļu sistēmas Latvijā "E-silva" apkopotā informācija.
Kā norāda "E-si
...
Svētdien biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju, lai iebilstu pret jaunu biometāna ražotni
LETA 18.08.2026
Rīga, 18. aug., LETA. Svētdien, 23. augustā, jaundibināmā biedrība "Mūsu Lēdurga" rīkos demonstrāciju "Lēdurgas ceļš", lai pievērstu uzmanību Lēdurgā esošās biogāzes ražotnes paplašināšanas problēmjautājumiem, aģentūru LETA informēja biedrības "Mūsu
...