Rīga, 18.aug., LETA. Internetveikala "1a.lv" pārvaldītājs SIA "Mobilukss" pagājušajā gadā strādāja ar 76,216 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 33,7% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka vairākkārt un bija 241 802 eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.
Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā minēts, ka pēdējo trīs gadu laikā "Mobilukss" paplašinājis savu sortimentu, un uzņēmuma izaugsme novērojama sadzīves tehnikas, instrumentu, santehnikas un apkures preču pārdošanā.
Pagājušā gada augustā "Mobilukss" atvēra savu loģistikas centru Maskavas ielā, Rīgā, teikts ziņojumā.
Uzņēmuma vadība paredz, ka "Mobilukss" 2022.gadā spēs saglabāt savu izaugsmi. Tāpat uzņēmums plāno maksimāli izmantot savas informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmas un cilvēku kompetenci krājumu pārvaldībā, noliktavu pārvaldībā, pārkraušanā un preču piegādē vietējiem klientiem, kā arī pārrobežu sūtījumos uz Lietuvu un Igauniju.
Turpmāk galvenā "Mobilukss" uzmanība tiks pievērsta uzņēmuma efektivitātes uzlabošanai.
Vadības ziņojumā teikts, ka šajā gadā Eiropas Savienība un citas valstis ieviesa vairākas sankcijas pret Krieviju un Baltkrieviju saistībā ar uzsākto karadarbību Ukrainā. Ieviestās sankcijas, ierobežojumi un karadarbības ietekme rada ekonomisko nenoteiktību pasaulē un Latvijā, tomēr precīzu ietekmi uz "Mobilukss" saimniecisko darbību 2022.gadā nevar prognozēt, vienlaikus uzņēmuma vadība uzskata, ka minētie faktori "Mobilukss" darbību gan tiešā, gan netiešā veidā būtiski neietekmēs.
2020.gadā "Mobilukss" strādāja ar 57,022 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,6% vairāk nekā 2019.gadā, vienlaikus kompānija guva peļņu 3,003 miljonu eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.
Kompānija "Mobilukss" reģistrēta 2002.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 110 000 eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir SIA "1A grupa", kura patiesais labuma guvējs ir Lietuvas pilsonis Artūrs Rakausks.
Internetveikala "1a.lv" pārvaldītāja "Mobilukss" apgrozījums pērn pieaudzis par 33,7%
LETA 18.08.2022
Stājies spēkā cietumsods par spiegošanu Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai" bijušajam valdes loceklim Podkolzinam
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Stājies spēkā piecu gadu cietumsods bijušā Rēzeknes mēra Aleksandra Bartaševiča vadītās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valdes loceklim Iļjam Podkolzinam, kurš apsūdzēts par izlūkziņu vākšanu Latvijā un nodošanu Krievijas sp
...
Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieka "Gabriēla" apgrozījums pērn pieaudzis par 11%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Veikalu "Citro" un "Eldo" līdzīpašnieks SIA "Gabriēla" pagājušajā gadā strādāja ar 74,012 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa samazinājās par 13,1% un bija 3,909 miljoni ei
...
Būvniecības preču tirgotāja "Krūza" apgrozījums pērn sarucis par 20%
LETA 14.08.2026
Rīga, 14. aug., LETA. Būvniecības preču tirgotājs SIA "Krūza" pērn strādāja ar 4,705 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20% mazāk nekā 2024. gadā, bet kompānijas peļņa pieauga par 9,3% un bija 13 948 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".
Gada pār
...