Informēs par "Ancers" ieceri paplašināt šķirnes cūku audzēšanas kompleksu "Rukas" Krimuldas pagastā

Rīga, 4.aug., LETA. Šodien plkst.17 Siguldas novada Krimuldas pagasta Sunīšu kopienas centrā SIA "Ancers" un pašvaldības speciālisti ar iedzīvotājiem plāno pārrunāt uzņēmuma dzīvnieku turēšanas vietu skaita un dzīvnieku kategoriju izmaiņas šķirnes cūku audzēšanas kompleksā "Rukas" Krimuldas pagastā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Iedzīvotājiem tiks sniegta plašāka informācija par uzņēmēja plānotajām darbībām, kā arī būs iespēja uzdot interesējošos jautājumus SIA "Ancers" pārstāvjiem.

14.jūlijā Siguldas novada pašvaldības domes deputātiem uzņēmējs bija iesniedzis jautājumu apstiprināšanai domes sēdē, tomēr domes deputāti lēma šo jautājumu atlikt un pārrunāt to ar sabiedrību, ņemot vērā iepriekš saņemtās sūdzības par kompleksa darbībām.

Vides pārraudzības valsts birojs ir izsniedzis atzinumu par ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumu uzņēmuma SIA "Ancers" paredzētajai darbībai Krimuldas pagastā, kur plānots veikt dzīvnieku kategoriju izmaiņas esošajās novietnēs, izveidot barības sagatavošanas iecirkni kompleksa teritorijā, pārvietot novietņu apkures iekārtu uz jaunu katlu māju.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Ancers" apgrozījums pērn sasniedza 3,22 miljonus eiro. Uzņēmums nopelnīja 120 831 eiro. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 84 020 eiro.